Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

3D XPS Paneller

İç mekanda kullanım için özel olarak dizayn edilen ve ortamın havasını bir anda değiştirebilen 3d XPS paneller her türlü dekorasyon tarzına uygun olması ile ön plana çıkıyor. % 60 oranında yalıtımda sağlayan bu tasarımlar geniş bir renk skalası sunarak dekorasyonu en uygun rengi kolaylıkla seçmenizi sağlıyor. Gayet pratik bir şekilde montajının yapılabiliyor olması da bu duvar panellerini benzerlerinden ayılıyor.

40 dansite sert XPS materyal kullanılarak üretilen 3d XPS paneller zengin desen seçeneği sunuyor olmasıyla da beğeni topluyor. Yaşam alanlarını modernize etmek için harika bir seçeneğe dönüşen duvar kaplama panelleri montaj sonrasında geride inşaat kirliliği kalmasına sebep olmaz. Son derece hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebiliyor olması sayesinde geniş alanlarda bile kaplama çalışması kısa sürede tamamlanıyor.

Yeni Nesil Duvar Kaplama Panellerini İnceleyin!

Bakteri üretmeyen, neme  karşı dayanıklı olan ve haşere barındırmayan ürün modelleri evlerin yanı sıra çeşitli işletmelerde ve ofislerde de rahatlıkla tercih edilebilir. Estetik açıdan şık bir görünüm sergileyen desenler yaşam alanlarının çok daha etkileyici bir form kazanmasını sağlıyor. Ürün çeşitleri zehirli gaz içermiyor ve aynı zamanda tüm yüzeylere uygulanabiliyor. Ortamda kötü koku oluşumuna sebebiyet vermiyor olması konforlu kullanım açısından beklentileri karşılamasını sağlıyor.

Kirlendiğinde sadece nemli bir bezle silinmesi duvar kaplama panellerinin temizlenmesi için yeterli olabiliyor. İdeal sertlikte olduğu için hafif darbelere karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyebilen ürün modelleri doğal taş duvar kaplama panellerine nazaran % 90 daha hafif olması sayesinde  çok daha kolay bir şekilde duvara monte edilebiliyor. Paneller arasında derz boşlukları gibi boşluklar bulunmadan monte ediliyor olması bir desen devamlılığı da sağlıyor.

Onlarca farklı renk seçeneği eşliğinde göz atabileceğiniz iç mekan duvar kaplama panelleri  uygun fiyat açısından da yüz güldürüyor. Sizlere bu ürün modellerini en uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunuyoruz. Model ve desen seçenekleri azalmadan sizde tasarımlara göz atarak bu özel ürün serisini keşfedebilir ve siparişinizi hemen bize iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla bu kaliteye sahip olma şansını sakın kaçırmayın!

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.