Görünüm:
1 2
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

Ahşap Duvar Paneli

Ahşap bulunduğu her mekana çok daha sıcak ve samimi bir atmosfer kazandırır. Bu nedenle artık duvar kaplama panellerinde de ahşap görüntüsünden fazlasıyla faydalanılıyor. Sizler için özel olarak dizayn edilen ahşap duvar paneli modellerini sitemizde hemen inceleyebilir ve  yaşam alanlarınızı bu şıklıkla hemen buluşturabilirsiniz. Zengin desen ve renk seçeneği arasında favori renklerinizi bulmanız uzun sürmeyecek.

En kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan strafor ahşap duvar paneli modelleri özel olarak vernik uygulamasından geçiriliyor ve bu sayede daha dayanıklı, daha canlı bir görünüm kazanması mümkün olabiliyor. Aynı zamanda pratik bir şekilde montajının yapılabiliyor olması da dikkatlerden kaçmıyor. Ahşap duvar panellerinin montajının ardından geride bir inşaat kirliliği kalmıyor olması da yüz güldürüyor.

Ahşap Desenli Strafor Duvar Panellerini İnceleyin!

Ahşap deseninin hem oldukça net ve sık hem de daha seyrek ve sade  bir şekilde kazandırıldığı duvar paneli modellerini bir arada inceleyebilirsiniz.  Yaşam alanlarınızda uygulanan mevcut dekorasyona ya da mobilyalarınızı en uygun olan renk tonlarını, desen  seçeneklerini hemen şimdi sitemizden temin edebilirsiniz. İç ve dış cephe kaplama işlemlerinde rahatlıkla tercih edilebilen bu üründen yaşam alanlarınızı ahşabın sıcaklığını ve huzurunu kazandırmanızı sağlayacak.

Duvar panellerinin ideal sertlikte olması hafif darbelere karşı dayanıklı olmasını da beraberinde getiriyor. UV  boyalarla renklendirildiği için renklerine çok uzun süre muhafaza edebilen panel modelleri bozulma ve dökülme yapmıyor. Aynı zamanda zehirli gaz içermiyor ve kötü koku oluşumuna sebebiyet vermiyor. Bu özelliği ile de güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz duvar panellerinden biri oluyor.

Strafor malzemeden üretildiği için bakteri üretmeyen ve haşere barındırmayan duvar panelleri duvarların nemden korunmasını da sağlayabiliyor. Bu sayede binaların kullanım ömrünü hatırı sayılır oranda uzatabiliyor. Isı ve ses yalıtımı da sağlayan ve mekânın yazın serin kışın ise sıcak kalmasına yardımcı olan duvar paneli modelleri estetik açıdan da beklentileri karşılayan bir duruş sergiliyor. Sizlere bu ürün çeşitlerini en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Minimum fiyatlar ve yüz güldüren ödeme kolaylıklarından hemen şimdi siz de faydalanabilir, siparişinizi bize iletebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.