Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Dış Cephe Ahşap Paneller

Dış cephe mantolama çalışmalarında artık yeni nesil ürün modellerini tercih edebilir ve çok daha uzun süre problemsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzun kullanım ömrü beklentisini her açıdan karşılayabilen duvar panelleri mantolama çalışmasının en pratik şekilde yapılmasını da sağlıyor. Tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında dış cephe ahşap paneller de bulunuyor. Ahşap desenlerini ve görüntüsünü net bir şekilde yansıtan bu tasarımlar en kaliteli malzemelerden üretiliyor.

30 dansite sert eps materyal kullanarak üretilen ve bu sayede hava koşullarına karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyebilen  dış cephe ahşap paneller oldukça geniş bir desen ve renk seçeneği yelpazesi  sunuyor. Açık ve koyu tonların yanı sıra ara tonlarda hazırlanan duvar panellerine tercih edebilir ve  binaların dış cephesine dilediğiniz her türlü görünümü kolaylıkla kazandırabilirsiniz.  Sizlere sunduğumuz dış cephe panelleri alev yürütmez özellikte olduğundan güvenli bir kullanım beklentisini de karşılıyor.

Isı, Ses Ve Nem Yalıtımı Sunan Duvar Panelleri

Aynı zamanda ısı yalıtımı sağlayarak bina içinin yazın serin kışın ise sıcak kalmasına yardımcı oluyor. Elbette bu ürün çeşitleri ses ve nem yalıtımı da  sunabiliyor.  4 santimetre kalınlığında üretilen ve UV boya ile renklendirildiği için çok uzun yıllar solmadan ya da desenler dağılmadan kullanılabilen duvar kaplama panelleri formunu yıllarca muhafaza edebiliyor. Dökülme ya da bozulma gibi sorunlar yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Asit, tuzlu su, endüstriyel gaz gibi maddelere karşı dayanıklı olan strafor duvar panelleri zehirli gaz içermiyor. Aynı zamanda bakteri barındırmıyor ve kötü koku oluşumuna sebebiyet vermiyor.  Duvar panelleri ürün çeşitlerinin sahip olduğu teknik özellikler sayesinde son derece konforlu bir şekilde kullanabiliyor. Ayrıca montajının da hızlı ve kolay bir şekilde yapılabildiğini belirtmek lazım. Kısa sürede mantolama çalışması tamamlanabiliyor.

Ahşap deseninin binalara kazandırılması için en uygun seçeneklerden biri olan duvar panelleri uygun fiyat beklentisini de karşılamayı başarıyor. Sizlere tüm yıl boyunca en uygun fiyatları sunuyor ve yüz güldüren ödeme seçeneklerinden faydalanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede ihtiyacınız olan mantolama çalışmasında kullanabileceğiniz duvar kaplama panellerini sitemizden pratik bir şekilde temin edebilirsiniz.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.