Görünüm:
1 2
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

Duvar ve Tavan Panelleri

Yaşam alanlarınızın dekoratif açıdan çok daha şık bir görünüm sergilemesi için rotanızı duvar ve tavan panelleri yönüne çevirebilirsiniz. Pratik bir şekilde uygulanan ve sağlam malzemelerle üretildiği için çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen duvar ve tavan paneli modelleri  istediğiniz her türlü etkiyi yaşam alanlarınıza kazandırmanız için harika bir seçenek oluyor. Üstelik panel modelleri yıllar boyunca yeni görünümünü koruyabiliyor.

Klasik, modern ya da otantik bir görünüm sergileyen tasarım seçenekleri  evler ve ofislerin yanı sıra her türlü işletmede ve mekanda rahatlıkla tercih edilebilir.  40 dansite strafor alt yapısına sahip olan duvar ve tavan panelleri bu yönüyle montaj kolaylığı da sağlıyor. Çünkü doğal taş duvar kaplama panellerinden %90 oranında daha hafif bir yapıya sahip oluyor. Böylece hızlı ve kolay bir şekilde montajı tamamlanabiliyor ve montaj sonrasında inşaat kirliliği ortaya çıkmıyor.

Mekanın Havasını Değiştirecek Tavan ve Duvar Panelleri

Isı ve ses yalıtımı da sağlayan panel modelleri mekanın kışın sıcak yazın ise serin kalmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda duvarların ya da tavanın nemden korunmasını sağlayarak rutubet oluşumunu  riskini azaltıyor. Bu paneller özel bir montaj kilit sistemine sahip olduğundan orada derz boşluklarının bırakılmasına gerek kalmıyor. Bu sayede bir desen devamlılığı da elde edilebiliyor ve panellerin bir bütün olarak harika bir görünüm sergilemesi mümkün hale geliyor.

Zehirli gaz içermeyen ve endüstriyel gazlara karşı dayanıklı olan panel çeşitleri aynı zamanda asite ve tuzlu suya karşı da yüksek mukavemet özelliği sergileyebiliyor. Bu yönü, ürün modellerinin çok daha uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. B1 sınıfı alev yürütmez özellikte olması ise  duvar ve tavan panellerinin çok güvenli bir şekilde kullanılmasını beraberinde getiriyor. Yangın durumunda büzüşen bu paneller alevlerin hızla büyümesine sebebiyet vermiyor.

Sitemizde pratik bir şekilde inceleyebileceğiniz tavan ve duvar panellerinin bakteri üretmediği ve kötü koku oluşumuna sebebiyet vermediğini belirtmek isteriz. Bu ürün grubunu sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Onlarca farklı model ve renk seçeneği arasından dilediğinizi tercih edebilir ve siparişinizi hemen bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.