Görünüm:
1 2
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
1 2

Güneş Serisi

Doğal taşa nazaran % 90 oranında daha hafif olması sayesinde çok daha kolay bir şekilde montajı yapılabilen ve şık görünümü ile binaların dış cephesine bambaşka bir görünüm kazandıran duvar kaplama panelleri artık çok daha etkileyici desenler de taşıyor. Sizler için en kaliteli materyalleri kullanarak hazırladığımız duvar kaplama panelleri arasında güneş serisi de bulunuyor.

Sadece dış cephe mantolama çalışmalarında değil iç mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilen strafor paneller çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Oymalı desenleriyle estetik açıdan harika bir görünüm sergileyen güneş serisi duvar kaplama panelleri pratik bir şekilde uygulandığı için büyük binalarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Isı ve ses yalıtımının yanı sıra nem yalıtımı da sunabilen strafor duvar kaplama panelleri özel bir zemine ihtiyaç duymuyor. Tüm binalarda iç ve dış cephe kaplamalarında bu ürün grubunu rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bakteri Barındırmayan Duvar Kaplama Panelleri

B1 sınıfı materyallerle üretildiği için alev yürütmez özelliği de sergileyen  duvar kaplama panelleri aynı zamanda zehirli gazlar da içermiyor. Bakteri ve haşere barındırmıyor olması bu ürünlerin konforlu bir şekilde kullanılmasını beraberinde getiriyor.  Özellikle iç cephelerde kötü koku oluşumuna sebebiyet vermediği için montaj tamamlanır tamamlanmaz yaşam alanları kullanılmaya devam edilebiliyor.

Özellikle paneller arasındaki birleşim yerlerinde bir görüntü devamlılığı sağlayacak şekilde monte edilebilen  ürün çeşitleri zengin bir renk seçeneğini sizlere sunuyor. Binaların iç ve dış cephelerinde duvarlarda dilediğiniz rengin hakim olmasını sağlayabilirsiniz. Montajı sırasında bir inşaat kirliliği ortaya çıkarmıyor olması duvar kaplama panellerinin yüz güldüren özellikleri arasında yer alıyor. Dökülme ya da bozulma yapmayan bu ürünler  derz boşlukları gibi çeşitli sıkıntılar doğurmadığı için benzerlerinden ayrılıyor.

Klasik duvar kaplama yöntemlerine nazaran çok daha uzun kullanım ömrü sunabilen bu ürün çeşitleri için sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve aynı zamanda yıl boyunca düşük fiyat politikası uyguluyoruz. Yaşam alanlarınızın bu şıklıkla buluşması için gayet makul bir bütçe ayırmanız yeterli olacak. Model ve renk seçenekleri azalmadan seçiminizi yaparak sipariş verin ve  seçtiğiniz ürünlerin çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşmasını sağlayın.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.