Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Hasır Ahşap

Strafor duvar paneli çeşitlerinde sizlere en geniş desen ve renk seçeneği yelpazesini sunuyoruz. Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz bu benzersiz koleksiyon içerisinde hasır ahşap görünümlü olan duvar paneli modelleri yer alıyor. Mekana bambaşka bir atmosfer kazandıran ve ahşabın sıcak dokusuyla huzurlu bir ortam  algısı yaratan duvar kaplama modelleri her mekana uygun olması ile de ön plana çıkıyor.

İç cephe kaplamalarında hem de dış cephe mantolama çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilen hasır ahşap duvar kaplama  panelleri doğal taş kaplama panellerinden % 90 daha hafif olduğu için çok daha kolay bir şekilde monte edilebiliyor.  Hızlı ve kolay montaj özelliği bu ürünleri benzerlerinden ayırıyor. Zehirli gaz içermeyen, bozulma ve dökülme yapmayan duvar panellerini çok uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızı Ahşap Hasır Desenli Duvar Panelleriyle Buluşturun!

Isı ve ses yalıtımı sağlıyor olması sayesinde mekanın  yazın serin ve kışın sıcak kalması mümkün hale gelebiliyor. Aynı zamanda nem yalıtımı da sağlayan ürün çeşitleri duvarların  nemden koruyabiliyor. Silinerek kolaylıkla temizlenebilen ve istendiğinde boyanabilen duvar kaplama panellerini hemen şimdi incelemeye başlayın.  Göz alıcı bir güzellik sergileyen bu tasarımlar renkleri ve desenleriyle sizin de hayranlığınızı kazanacak.

Duvar kaplama panelleri ultraviyole boyalarla renklendirildiği için  solma ya da desenlerin dağılması gibi çeşitli sorunlar yaşatmıyor. Bakteri ve haşere barındırmayan ürün modelleri ile yaşam alanlarınızı buluşturmak için hemen şimdi bu özel koleksiyonu keşfetmeye başlayabilirsiniz. Strafor malzemenin üzeri taş tozu ile kaplandığı için ideal sertliğe kavuşan duvar kaplama panelleri hafif darbelere karşı da dayanıklılık sergiliyor.

Aynı zamanda strafor malzemeden üretilmiş olması bu ürün çeşitlerinin alev yürütmez özelliği kazanması da sağlıyor. Bu panellerin uygulanabilmesi için özel bir zemine gerek yok. Kuru olan herhangi bir zemine rahatlıkla monte edilebilir. Arada derz boşluğu gibi boşluk kalmadığı için desenlerin bütünlüğü açısından da  son derece şık bir görünüm sergiliyor. Kusursuz bir işçilikle hazırlanan bu ürün çeşitleri için sizlere tüm yıl boyunca en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Cazip fiyatlarla birlikte yüz güldüren ödeme kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Hemen şimdi sipariş vererek yaşam alanlarınızı bu estetik güzellikle buluşturun.

 

 

 

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.