Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kendinden Yapışkanlı Paneller

Yaşam alanlarınızın duvarlarının sade ve sıkıcı bir görünüm sergilemesi yerine şık ve etkileyici bir duruş sergilemesi dekorasyonunuza da büyük bir katkı sağlayabilir. İşte bu noktada devreye kendinden yapışkanlı paneller giriyor.  Son derece elegan ve şık bir görünüm sergileyen duvar panelleri kendinden yapışkanlı olduğu için pratik bir şekilde uygulanabiliyor. Ekstra bir yapıştırıcı malzeme kullanmaya gerek kalmıyor.

Kirlendiğinde sadece nemli bir bezle silinmesi tertemiz bir görünüm kazanması için yeterli oluyor. Aynı zamanda haşere barındırmayan bu ürün grubu su geçirmiyor  olmasıyla da dikkat çekiyor.  Hem ses hem de ısı yalıtımı sağlayan kendinden yapışkanlı paneller hafif darbeleri emme özelliği ile de beğeni topluyor. Rutubeti engellemesi bu ürünlerin çok daha yaygın bir şekilde kullanılmasını beraberinde getiriyor.

Çocuklu Aileler İçin En İdeal Duvar Kaplama Panelleri

Çocuk sahibi olan aileler için de kendinden yapışkanlı panellerin ideal bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Çünkü bu ürünler esnek bir yüzeye sahip olduğu için  duvara çarpılması durumunda meydana gelen çeşitli yaralanmaların önüne geçebiliyor. Özellikle kreşler ve çocukların oyun sahaları için en ideal duvar kaplama modellerinden biri olmasıyla dikkat çekiyor. Duvar kaplama ürünleri boyanabilir özellikte! Dilediğiniz zaman boyayarak istediğiniz her renge kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli malzemelerden üretilen kendinden yapışkanlı paneller, pek çok farklı duvar kaplama malzemesi gibi ortamda kötü koku oluşturmuyor.  Çok uzun yıllar problemsiz bir kullanım imkanı tanıyan bu ürün grubu oldukça geniş bir renk skalası eşliğinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Favori renklerinizden ödün vermeden tercih yapabilirsiniz.  Aynı zamanda aradığınız renk tonunu sizlere sunduğumuz bu skala içerisinde bulamadıysanız,  açık renk tonuna sahip olan bir ürünü tercih ederek dilediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Hafif olması duvar panellerinin çok daha pratik bir şekilde uygulanmasını beraberinde getiriyor. Sizlere bu ürün çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz. Cazip fiyatlardan faydalanarak yaşam alanlarınızın havasını değiştirmek için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Kendinden yapışkanlı duvar panelleri ile evinizde istediğiniz her türlü atmosferi yaratmanız mümkün. Hemen şimdi renk seçenekleri azalmadan siz de sipariş verin.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.