Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kütük Ahşap

Şimdi duvarlarda ahşap deseni trend!  Muhteşem bir şıklık sergileyen duvar kaplama modelleri ile yaşam alanlarınızda çok daha sıcak ve huzurlu bir ortam algısı yaratabilirsiniz. Ahşabın sıcak dokusunu yaşam alanlarınıza kazandırmak için tercih edebileceğiniz  ürün çeşitleri arasında kütük ahşap modelleri de bulunuyor. Son derece etkileyici ahşap desenlerinin kullanıldığı bu duvar kaplama panelleri kolay montaj özelliği ile de ön plana çıkıyor.

Isı ve ses yalıtımı sağlaması kütük ahşap desenli strafor duvar panellerinin mekanı yazın serin kışın ise sıcak kalmasını sağlayabiliyor. Aynı zamanda nem yalıtımı da sunan ürün çeşitleri rutubet oluşumuna neden olmuyor. Hatta duvarları nemden koruyabiliyor.  Sadece silinerek pratik bir şekilde temizlenebilen duvar panelleri istendiğinde farklı renklere de boyanabiliyor. Zehirli gaz içermeyen bu ürünler bozulma ya da dökülme yapmadan konforlu bir şekilde kullanılabiliyor.

B1 sınıfı alev yürütmez malzemelerle üretildiği için yangın durumundan sadece büzüşen duvar panelleri alevlerin hızla yükselmesine ve artmasına sebebiyet vermiyor. İç ve dış cephe kaplamasında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün modelleri bakteri ve haşere barındırmıyor olmasıyla da beklentileri karşılıyor. En kaliteli malzemeler kullanılarak kusursuz bir işçilikle hazırlanan ürün çeşitlerine hemen şimdi göz atmaya başlayabilirsiniz.

Ahşap Kütük Desenli Duvar Kaplama Panelleri Moda!

Doğal taşlar ile aynı sertliğe sahip olmasına karşın  doğal taş duvar kaplama panellerinden % 90 daha hafif olan bu ürün modelleri  mantolama çalışmasının hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor.  Desen bütünlüğü sunuyor olması incelediğiniz bu duvar panellerini estetik açıdan  benzerlerinden ayırıyor.  Mantolama çalışması tamamlandığında ortaya son derece şık ve etkileyici bir görünüm çıkıyor. Panellerde meydana gelebilen dökülmeler ya da ders boşlukları gibi sorunlar bu ürünlerde yaşanmıyor. Ayrıca ders boşluklarının olmaması desenin devamlılığı açısından da beklentileri karşılıyor.

Onlarca farklı desen ve renk seçeneği eşliğinde göz atabileceğiniz bu özel koleksiyonumuzda her zevke hitap edebilecek bir duvar kaplama paneli mevcut. Evlerin yanı sıra ofisler ve tüm işletmeler için kullanıma uygun olan bu ürün modellerini sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Aynı ödeme kolaylıkları ve ücretsiz kargo fırsatlarından da faydalanabilir, duvar kaplama panellerini kazançlı bir alışverişle satın alabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.