Görünüm:
1 2
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2

Resim Baskılı Paneller

Son dönemin en trend duvar kaplama yöntemlerinin başında resim baskılı olarak hazırlanan duvar panelleri geliyor. Yaşam alanlarına bambaşka bir atmosfer kazandıran ve her türlü mekana kolaylıkla uygulanabilen resim baskılı paneller kolay montaj özelliği ile de ön plana çıkıyor. Evinin havasını değiştirmek isteyenler, ortamda  etkileyici bir görünüm yakalamak isteyenler rotasını hemen resim baskılı olarak hazırlanan bu duvar panellerine çeviriyor.

Tuğla panel üzerine resim baskılı olarak hazırlanan ve uzun  yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen resim baskılı paneller 30 dansite sert eps strafor malzeme kullanarak üretiliyor. Üretiminde kullanılan bu malzeme sayesinde ortamın kışın sıcak yazın ise serin kalmasına yardımcı oluyor. Isı yalıtımı ile birlikte ses yalıtımı da sağlayabilen duvar panelleri dekoratif açıdan olduğu kadar yalıtım bakımından da beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

UV boya ile renklendirilen ve bu sayede çok uzun yıllar renk solması ya da dağılması gibi sorunlar yaşatmadan kullanılabilen duvar panelleri bozulma ya da dökülme yapmıyor. En önemli özelliği ise bu ürünlerin bakteri üretmiyor olmasıdır. Dolayısıyla ortamda kötü koku oluşumuna sebebiyet vermiyor ve konforlu bir şekilde kullanılabiliyor. Zehirli gazlar içermeyen duvar panelleri güvenle tercih edebileceğiniz duvar kaplama yöntemlerinden biri olabilir.

Alev Yürütmez Özellikte Strafor Duvar Panelleri Burada!

B1 sınıfı malzeme ile üretiliyor olması  duvar panellerinin alev yürütmez özellikte olmasını beraberinde getiriyor. Yangın durumunda alevin daha da artmasını sağlamaz, sadece büzüşür ve bu sayede  yangının büyümesine sebebiyet vermez. Sadece iç mekanlarda değil dış cephe uygulamalarında da tercih edilebilen resim baskılı panel çeşitleri kişiye özel olarak hazırlanan biliyor. İstediğiniz herhangi bir görseli bize ulaştırmanız durumunda bu görselin duvar panelleri uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Asit,  tuzlu su ve endüstriyel gazlara karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyen strafor duvar panelleri neme karşı da dayanıklıdır. Kirlenmesi durumunda sadece nemli bir bezle silinmesi pratik bir şekilde temizlenmesini sağlayabiliyor. Doğal taş malzemeye nazaran %90 oranında daha hafif olan duvar panelleri haliyle pratik bir şekilde uygulanabiliyor. Hatta montajı esnasında bir kirlilik ortaya çıkması da mümkün olmuyor. Hemen seçeneklere göz atarak siz de sipariş verebilir ve bu şıklığı yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.