Hakkımızda

Dekorcum yılların tecrübesi ve deneyimiyle strafor duvar paneli sektörünün öncü firmalarından biridir. İç mimarlar, dekorasyon firmaları ve mimar iş kolundakilerle uzun yıllardır çalışmanın yanında kişiye özgü tasarım modeller ile de sektöre yenilik katmıştır. En son trendleri dünyayla aynı anda ülkemize getiren firma binlerce farklı müşterisi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bünyesinde çalışan profesyonel kişiler tasarım ekibinden üretim ekibine bir bütün oluşturuyor. Müşterilerin yalnızca bir duvar paneline değil daha kaliteli bir yaşama ve yaşam alanına sahip olmasını sağlıyor. Dekorcum ürün kalitesiyle de rakipleri arasında büyük fark yaratmış köklü bir firma.

Farklı renk ve desenlerde olan yüzlerce çeşit ürünle Dekorcum duvar paneli sektörünün gelişmesine ön ayak oluyor.

Vizyonumuz

Kendi üretimi olan strafor duvar panellerini müşterilere kusursuz hizmetle sunan Dekorcum ürünlerin hazır olana kadar geçtiği tüm süreçleri aynı özenle yürütür. Tasarım aşaması bilgisayar ortamında ve uzman kişiler tarafından yapılır. Tasarım bittiğinde son teknolojik makineler ile üretim aşamasına geçilir.

Her ürünün kalitesi eşittir ve müşterilerin zevkine göre satın alabileceği farklı tasarımlar her sene daha da gelişmiş ve yenilenmiş bir şekilde müşterilere sunulur. Dekorcum insanlar için yaşam alanlarının ne kadar mühim olduğunun farkında olarak bu duruma uygun çözümsel ürünleri piyasaya çıkarır.

Ülkenin her yerine hızlı ulaşım sağlayabilen Dekorcum birçok avantaja sahip strafor duvar panelleri ile insanlara bir üründen çok mutluluk satar.

Misyonumuz

En son trendleri takip ederek müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmayı hedefleyen Dekorcum marka aidiyeti hedefiyle binlerce farklı insana ulaşmayı başarmıştır. Müşterilerin isteğine göre ürünün montajını da işinde uzman ustalar gerçekleştirir.

Ayrıca Dekorcum yalnız satış aşamasında değil satış sonrası destek ile de müşterilerinin yanında olur. Müşterilerin mutlu deneyimlerini yaşamaları için sürekli irtibat halinde olan müşteri temsilcileri de firmanın büyük ailesinin bir parçasıdır.

Yenilikçi ama bir yandan da doğallığı kaybetmeyen ürünleri ile yaşam alanlarını huzurlu bir hale getirmeyi görev edinmiştir.

Dekorcum uzman ekibi ve kendini sürekli geliştiren geniş ürün portföyü ile müşterileri için yaşam alanlarını güzelleştirir.