Görünüm:
1 2 3
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Slim & Flex Paneller

Evinizdeki mobilyaları değiştirmeden yaşam alanlarınızın havasını değiştirmek istiyorsanız rotanızı hemen duvar panellerine çevirin. Son derece pratik bir şekilde uygulanabilen ve onlarca farklı renk, desen seçeneği sunan duvar panelleri  yalıtım noktasında da beklentileri karşılayabiliyor. Özellikle slim & flex paneller ile  tüm yaşam alanlarında istenen her türlü atmosfer kolaylıkla yaratılabiliyor.

Yüksek kalite düzeyinde malzemelerle hazırlanan bu paneller uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabilir. Sitemizden inceleyebileceğiniz slim & flex paneller 30 dns eps strafor tabanlı malzeme kullanılarak üretiliyor. Bu nedenle panellerin döşendiği ortamı yazın serin kışın sıcak tutabiliyor. Duvar panelleri aynı zamanda ses yalıtımı da sağlıyor bu açıdan da beklentileri karşılıyor. Üretiminde zararlı olabilecek kimyasallara yer verilmediği için ortamda kötü koku oluşumu gibi  bir probleme sebebiyet vermiyor.

Duvar Panelleri Alev Yürütmez Strafor Malzemeden Üretiliyor!

Sitemizde inceleyebileceğiniz bu ürünlerin imalatında b1 tipi alev yürütmez  strafor malzeme kullanılıyor.  Bu malzeme sayesinde ortamda yangın çıkması durumunda paneller alevi yürütmüyor. Sadece yüksek ısı ile birlikte kendi içerisinde büzüşüyor. Duvar panelleri bu açıdan güvenli bir kullanım imkanı tanıyor. Duvara hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebiliyor olması da bu ürün grubunu benzerlerinden ayırıyor.

Sitemizde sizlere son derece geniş bir renk ve desen seçeneği yelpazesi sunuyoruz. Klasik, modern, otantik, gotik ya da bohem bir dekorasyon tarzına uygun olan onlarca farklı panel modeli incelemeniz için sizi bekliyor. Seçenekleriniz arasında mermer desenli olarak dizayn edilen duvar panelleri de bulunuyor. Gerçek bir mermer görünümünden ayırt etmenin son derece zor olduğu bu ürünler mermerin etkileyici desenlerini yaşam alanlarınıza taşıyor.

Aynı zamanda yaşam alanlarında ahşap görünümünden hoşlananlar için ahşap desenli olarak dizayn edilen pek çok farklı tasarım da sitemizde mevcut. Ahşabın sıcak dokusunu evinizle ya da ofisinizle buluşturmak istiyorsanız rahatlıkla rotanızı bu tasarımlara çevirebilirsiniz. Duvar panellerini en uygun fiyatlarla satın almak için hemen şimdi ürün çeşitlerine göz atmaya başlayın. Seçtiğiniz ürün için ihtiyacınız olan miktarda sipariş verebilir ve çok kısa bir süre içerisinde teslimatı yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.