Strafor Duvar Panelleri

İç mekanlarda ve dış mekanlarda rahtlıkla uygulayabileceğiniz strafor duvar panelleri tuğla desenli, taş desenli, ahşap desenli, doğal taş desenli, mermer desenli gibi bir çok desen seçenekleri ile mekanlarınızın havasını değiştiriyor.

Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 139 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Ev ve iş yerinizde dekorasyonuzu enilemek istiyorsanız öncelikle duvarlarınızdan başlayabilirsiniz. Uygun strafor duvar paneli fiyatları ile de bütçenize dost. Yüzyıllardan modası hiç geçmeyen taş ve tuğla dokulu strafor panelleri hem retro bir hava oluşturacak, hem de keyifle oturabileceğiniz dekorasyon imkanı sunacak

Duvar Paneli ile Kışlar Artık Daha Güzel!

Modern ve kullanışlı bir yaşam alanı istiyorsanız aynı anda hem sıcaklık, hem de rahatlık vazgeçilmezleriniz arasında ise kuşkusuz ahşap tam size göre bir seçim olacaktır. Ahşap duvar panelleri ile iç ve dış mekanlarda özgürce kullanabileceğiniz ve diğer malzemelerle mükemmel uyumlu dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Özellikle kış konseptli bir dekorasyon düşünüyorsanız ahşap strafor paneller tam sizlik!

İç Duvar Kaplamada Strafor Paneller Kullanın

Sunduğumuz yüzlerce çeşit strafor paneller arasında en çok dikkat çeken paneller kuşkusuz resim baskılı strafor paneller... İstediğiniz resmi kısa sürede duvarlarınızda görebileceğiniz, doğal taş görünümleri ile baskıladığımız resim baskılı strafor duvar panelleri üç boyutlu duvar görünümü ile mekanlarınıza renk katıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.