Görünüm:
1 2
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yıldız Serisi

Osmanlı motiflerinin kullanıldığı ve estetik açıdan göz kamaştıran bir görünüm sergileyen desenler artık duvar kaplama panellerinde de karşımıza çıkıyor. Sizler için özel olarak dizayn ettiğimiz yıldız serisi şık görünümünün yanı sıra son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olması ve uzun kullanım ömrü sunması ile de ön plana çıkıyor. Pratik bir şekilde uygulanabilen ve inşaat kirliliği bırakmayan bu duvar panelleri hem iç cephelerde hem de dış cephelerde kullanıma uygun!

Yaşam alanlarında bambaşka bir görünüm kazandırmak isteyen herkes tercihini rahatlıkla yıldız serisi ürün modellerinden yana kullanabilir. Hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilen duvar kaplama panelleri 40 dansite strafor malzeme kullanılarak üretiliyor. Yüzey bölümü vernikleniyor ve bu sayede daha dayanıklı ve daha canlı bir görünüm kazanması sağlanıyor. Hava koşullarına karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyebilen duvar panelleri dış cephelerde gönül rahatlığı ile  kullanılabilir.

Osmanlı Motiflerinin Hayat Bulduğu Duvar Kaplama Panelleri

Son derece geniş bir renk skalası sunuyor olması yıldız serisinin çok daha fazla ön plana çıkmasını sağlıyor.  Bu ürünler bakteri barındırmıyor ve aynı zamanda kötü koku oluşumuna sebebiyet vermiyor. Haşere de barındırmayan  duvar kaplama panelleri UV boyalar ile renklendirildiği için renklerini ve desenlerini de çok uzun süre muhafaza edebiliyor. Doğal taş duvar kaplama panellerine nazaran %90 daha hafif olması bozulma ve düşme gibi  riskleri de minimum seviyeye çekiyor.

Asite, tuzlu suya ya da  endüstriyel gazlara karşı dayanıklı olan duvar kaplama panelleri yaşam alanlarında otantik bir görünüm elde etmek isteyenler için de son derece ideal bir seçenek olabilir. Osmanlı motiflerinin en şık şekilde kazandırıldığı bu paneller dekoratif açıdan da harika bir görünüm sergiliyor. Üzeri taş tozu ile kaplı olduğundan hafif darbelere karşı dayanıklı olan duvar panellerine hemen göz atmaya başlayın.

Özel bir zemine ihtiyaç duymayan ve kuru olan tüm yüzeylere rahatlıkla uygulanabilen iç ve dış cephe duvar kaplama panelleri kalite, uzun kullanım ömrü ve şıklık gibi tüm beklentileri karşılamayı başarıyor. Sizlere bu ürün grubu için en uygun fiyatları sunuyoruz. Hemen şimdi bu benzersiz koleksiyonu keşfedin!

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Buraya Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.