3 Boyutlu Strafor Duvar Paneli

3 Boyutlu Strafor Duvar Paneli

Yaşadığımız, zaman geçirdiğimiz mekanları daha güzel ve etkileyici göstermenin en basit yöntemi. En çok zaman harcadığımız mekanların bizim üzerimizdeki etkisi büyüktür. Kimse kötü bir ortamda zorunlu olmadıkça vaktini geçirmek istemez. Güzel dekor edilmiş, süslenmiş, özen gösterilmiş ortamlar her zaman dikkati çekerek beğeni alır. Bu nedenle bu tarz mekanlar da hep daha fazla zaman geçirilmek istenir. Dekorlarla istediğiniz ortama estetik bir görüntü vermek mümkün. Bulunduğunuz ortamın duvarlarını 3 boyutlu strafor duvar paneli ile daha güzel bir hale getirebilirsiniz. 

3 Boyutlu Strafor Duvar Paneli Nedir?

Strafor, bir ısı yalıtım malzemesidir. Yüksek ısı yalıtım sağlar. Straforun ısı iletkenliği zamanla değişmez, kalınlığı incelmez, sabit kalır. Bu nedenle çok rahatlıkla uzun süre kullanılabilir. Aynı zamanda bu ürünle dekore ettiğiniz ortamların, duvarına dokunulduğunda dokusu da çok rahatlıkla hissedilir. Yapısı gereği su ve nemden etkilenmez, bu nedenle dış mekanlarınız için de bu ürünü rahatlıkla kullanıp tercih edebilir.   3 boyutlu strafor duvar paneli ısı yalıtımı gibi pek çok özelliğiyle alanda büyük bir konfor sağlar. Bu duvar paneli aynı zamanda kolayca silinebilir ve ekstra bir bakım gerektirmez.

Duvar Paneli Nasıl Kullanılır?

Duvar panelinin kullanımı oldukça basittir. Bu duvar paneli için kullanmak istenilen alanın ölçüsü metrekare cinsinden ölçülerek, kullanılacak duvar paneli sayısı hesaplanabilir. Daha sonra kullanacağınız alanın yüzeyinde pürüzler varsa temizlenir. Kuru bir bezle üzerinden geçilir. Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra 3 boyutlu strafor duvar paneli, olan ürünün arka kısmına montaj işlemi için silikon tabancası uygulanır. İlk panel duvarın en alt kısmına yapıştırılır. Sırasıyla bu işlem devam edilir. Sadece bir silikon tabancası ve maket bıçağıyla kolay bir şekilde istediğiniz alana uygulayabilirsiniz. 

İnşaat sektörünün bir çok alanında büyük hizmetlerde bulunmuş bir firmayız. Her zaman en iyi hizmeti vermek için büyük efor ve çaba göstermekteyiz. Ürünlerimizde gelişen teknolojiden faydalanmaktayız. Aynı zamanda ürünlerimizi işlerinde en iyi usta ve tasarımcılarla çalışarak hazırlıyoruz. Her zaman kalite ve kaliteli ürünler bizim önceliğimiz olmuştur. En iyi hizmeti sunabilmek için alanımızdaki tüm yenilikleri takip ediyor ve uygulamaya koyuyoruz. Sizde dekorasyonlarınızda strafor duvar paneline yer vermek için iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

3 Boyutlu Strafor Duvar Paneli 3 Boyutlu Strafor Duvar Paneli