3D Duvar Kaplama Panelleri

3D Duvar Kaplama Panelleri

3d duvar kaplama panelleri evinizde veya iş yerinizde yaşam alanınızın ferahlamasını sağlar. Modern desenleri ile uygulandığı ortama derinlik katarlar. Birbirinden şık strafor panel desenleri şunlardır:

  • Tuğla desenli strafor duvar paneli
  • Ahşap desenli strafor duvar paneli
  • Mermer desenli strafor duvar paneli
  • Taş desenli strafor duvar paneli
  • Görsel baskılı strafor duvar paneli

Kendinden yapışkanlı strafor duvar panelleri ile uygulamayı bir günde kendi başınıza yapabilirsiniz. Evinizde dilerseniz televizyonun arkası gibi tek duvara dilerseniz de tüm duvarlara uygulayabilirsiniz.

Özel silikon yapıştırıcı ile uygulanan strafor paneller de vardır. Darbelere karşı dayanıklı olan strafor paneller klasik duvar inşaatına göre dört kat daha ucuzdur.

3D Duvar Kaplama Köpük

Strafor paneller yalnızca iç cephe uygulamaları için değil dış cephe uygulamaları için de uygundur. Ses ve ısı yalıtımı sağlayan strafor paneller dış cepheye uygulandığında binanızı hava koşullarına karşı korur. 3d duvar kaplama panelleri gerçek tuğla, taş, ahşap ve mermer görünümüne sahiptirler.

Tuğla desenli modelleri seçerseniz görüntüsü gerçek tuğla duvardan ayırt edilemez. Dokunduğunuzda gerçek tuğla hissi verirler. Esnek bir yapıya sahip olduğu için gerçek tuğla inşaatından daha avantajlıdır.

Duvar köşeleri ya da tavan bölgeleri strafor paneller esnek yapıya sahip olduğu için kolay bir şekilde kaplanır. Su geçirmez özelliğe sahip olan strafor paneller uzun yıllar boyunca kullanılır.

3D Duvar Kaplama Modelleri

Üç boyutlu strafor paneller günümüzde en çok tercih edilen yalıtım malzemeleridir. İzolasyon özelliklerinin yanında dekorasyon amacıyla da kullanılırlar. Evinizde daha şık ve modern bir hava yaratmak için strafor panelleri kullanabilirsiniz.

Tam tersi otantik bir hava yaratmak istiyorsanız ahşap desenli strafor panelleri tercih edebilirsiniz. Strafor panellerin temizliği oldukça kolaydır. Nemli bir bezle silmeniz yeterli olur. Strafor paneller ekstra bakım istemezler.

Yüzde yüz organik maddeden üretilen strafor paneller kimyasal madde barındırmazlar. İnsan sağlığına uygun ürünlerdir. Çocuk ve bebek odaları için de uygulanabilirler.