3D Duvar Paneli Fiyatları

3D Duvar Paneli Fiyatları

3d duvar paneli fiyatları seçtiğiniz panel modeline ve uygulayacağınız alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. İç ve dış mekanlar için her türlü temiz alana kullanımı uygundur.

Duvar panellerinin ham maddesi strafordur ve tamamen organiktir. Hiçbir kimyasal içermez ve insan sağlığını korur. Strafor panelleri kullandığınızda hem harika bir görsel dekora hem de aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz:

  • Üç boyutlu modeller kullanıldığında mekan derinlik kazanır.
  • Yüzde yüz organik malzemeden üretilir.
  • Ses ve ısı yalıtımı sağlar.
  • Su geçirmezdir.
  • Yanmaz özelliğe sahiptir.
  • Uzun süre kullanılacak şekilde dayanıklıdır.
  • Boyanabilir.
  • Hafif bir yapıya sahiptir.

Eviniz ya da iş yeriniz için en güzel dekorasyonları oluşturabilir ve konforlu bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Paneli Nereden Alınır

Üç boyutlu panelleri online olarak web sitesinden sipariş edebilirsiniz. Siparişler en kısa sürede adresinize teslim olurlar. 3d duvar paneli fiyatları için bütçenize uygun şekilde seçilerek online olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kendinden yapışkanlı modelleri de mevcuttur. Klasik yapışkansız modeller özel silikon yapıştırıcı ile uygulanırlar. Uygulanışı pratik olduğu için evinizde kendiniz de uygulayabilirsiniz.

Organik yapıya sahip olduklarından dolayı çocuk odası ya da bebek odası için de uygundurlar. Bebek odaları için harika desenler seçebilir ve uygun fiyata istediğiniz dekorasyonu elde edebilirsiniz. Ev içerisinde rutubet oluşumunu engelleyerek daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlarlar.

Üç Boyutlu Duvar Kaplaması

Üç boyutlu paneller evinizi güzelleştirir ve ortama ferah bir hava katarlar. Ofis kullanımları için de oldukça faydalıdırlar. Eğer kalabalık ve küçük odalardan oluşan bir ofisiniz varsa üç boyutlu görseller ile ortamı ferahlatabilirsiniz.

Su geçirmez özellikte oldukları için banyo, mutfak odalarında da kullanılabilirler. Balkon ya da teras uygulamaları istediğiniz sonuçları verir çünkü yağmurdan ve güneş ışınlarından etkilenmezler.

Evinizin her odasına dilediğiniz modeli seçerek uygulayabilir ve sevdikleriniz için daha konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Koku ya da toz yapmazlar.