3D Duvar Panelleri Fiyat

3D Duvar Panelleri Fiyat

3d duvar panelleri fiyat seçenekleri bütçenize uygundur. Klasik duvar inşaatından birkaç daha ucuz olan strafor paneller her türlü duvar yüzeyine uygulanabilir. Strafor panellerin günümüzde en popüler yalıtım malzemesi olmasının nedenleri şunlardır:

  • Isı ve ses izolasyonu sağlarlar.
  • Su geçirmezdirler.
  • Yanmaz özelliğe sahiptirler.
  • Yüzde yüz organik ürünlerdir ve kimyasal madde içermezler.

Üç boyutlu duvar panellerinin ham maddesi strafordur. Strafor darbelere karşı dayanıklı ve organik bir malzemedir. Panellerin şekillendirilmesi beton harcı ile gerçekleştirilir.

Uygulama sırasında duvar yüzeyinin temiz olması gerekir. Özel silikon yapıştırıcı ile uygulanan duvar panelleri uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Dilediğiniz zaman kolayca sökebilir ve başka bir alanda yeniden kullanabilirsiniz.

Üç Boyutlu Duvar Paneli Fiyatları

Üç boyutlu duvar panelleri adet üzerinden fiyatlandırılır. Uygulamak istediğiniz duvarın büyüklüğüne göre panel satın almanız gerekir. 3d duvar panelleri fiyat uygun seçenekler için online olarak web sitesinden sipariş verebilirsiniz.

Evinizde veya iş yerinizde daha huzurlu ve sessiz bir ortam istiyorsanız strafor duvar panelleri tam aradığınız üründür. İzolasyon özelliğinin yanında birbirinden modern ve şık desenleri ile dekorasyon için de ideal ürünlerdir.

Kendi zevkinize göre tuğla desenli, mermer desenli, ahşap desenli, taş desenli strafor panellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri vardır. Dilerseniz tek renk dilerseniz birkaç renk bir arada olan modelleri seçerek yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz.

Üç Boyutlu Duvar Paneli Modelleri

Duvar panelleri üç boyutuyla uygulama yaptığınız odaya derinlik ve ferahlık katar. Beton rengi veya düz beyaz modelleri seçerek dilerseniz sonrasında kendi istediğiniz bir renge boyayabilirsiniz.

Strafor panelleri boyarken su bazlı boya kullanmanız gerekir. Paneller boyayı hemen emer ve uzun yıllar boyunca renkleri aynı canlılıkta kalır. Duvar panelleri su geçirmez olduğundan dolayı yağmur ve kar sularından duvarlarınızı korur. Rutubeti önlemesi en avantajlı özelliklerinden biridir.

Mutfak ve banyoda güvenli şekilde strafor panelleri kullanabilirsiniz. Yüksek miktarda suya maruz kalsalar bile geçirme oranları sadece yüzde üçtür.