x
1000 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ahşap Desenli Duvar Paneli

Ahşap Desenli Duvar Paneli

05.02.2024

Ahşap desenli duvar paneli, şeritler, noktalar veya kareler gibi çeşitli desenlerde de bulunabilir. Tercihinize ve odanızın veya evinizin tarzına göre birçok farklı desen arasından seçim yapabilirsiniz. Odanıza biraz doğal güzellik katmak istiyorsanız, ahşap desenli duvar panelleri kullanmak bunun için harika bir yol olacaktır. Bu paneller birçok farklı renkte ve hatta açık kahverengi veya ten rengi gibi doğal tonlarda gelir ve bu da onları evinizdeki her oda için mükemmel kılar.

Ahşap desenli duvar paneli tasarımında yer alan kaplama, seçtiğiniz tipe ve modeline bağlı olarak pürüzsüz yüzeylerden eskitilmiş yüzeylere kadar değişir. Ahşap desenli duvar panelleri, özellikle rustik veya vintage tarzı olan her ev için popüler bir seçimdir. Ayrıca ticari binalarda ve kamusal alanlarda mekana benzersiz bir görünüm katmak için kullanılırlar. Ahşap desenli duvar paneli, farklı desen veya görüntülerle basılmış ahşap kaplamalardan yapılmıştır.

Ahşap Desenli Duvar Paneli Modelleri

Ahşap desenli duvar paneli yaşaman alanlarında sıcaklık bir karakter duygusu oluşturmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ahşap desenli duvar panelleri, ihtiyaçlarınıza göre birçok farklı şekil ve boyutta olabilir. Birçoğu standart özel boyutlarda mevcuttur. Bu da evinize mükemmel şekilde uyan birini seçebileceğiniz anlamına gelir. Ahşap desenli duvar paneli yaşam alanlarına mükemmel bir katkı sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Ahşap desenli duvar panelleri tüm oda dekor şemasının bir parçası olarak kullanılabilirler veya evinizin mutfak veya banyo gibi belirli alanlarında tek parça olarak kullanılabilirler. Ahşap desenli duvar paneli, duvarlarınıza biraz renk ve doku katmanın güzel bir yoludur. Damarlı ahşap desen, panelin pürüzsüz yüzeyiyle hoş bir kontrast oluşturur. Kurulumu kolaydır ve çeşitli renklerde tasarlandıklarından yaşam alanlarında fark katarlar!

Ahşap Desenli Duvar Panelinin Özellikleri

Ahşap desenli bir duvar paneli, duvarlarınıza renk ve doku katacaktır. Dekorasyona fazla para harcamak zorunda kalmadan evinizde ilginç bir görünüm yaratmanıza da yardımcı olabilir. Meşe, çam, maun ve huş ağacı gibi birkaç farklı doğal malzeme arasından seçim yapabilirsiniz. Ahşap desenli duvar panelleri, evinizdeki herhangi bir odaya sığabilmeleri için birçok farklı boyutta tasarlandıklarından yaşam alanlarında mükemmel bir görsellik katmak konusunda üst düzeyde bir etkiyi ortaya koyma kabiliyetine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.