Bauhaus Strafor Duvar Paneli Fiyatları

Bauhaus Strafor Duvar Paneli Fiyatları

Bauhaus strafor duvar paneli fiyatları uygun seçenekleri ile evinizde hem izolasyon hem de dekorasyon amacıyla kullanılabilirler. Strafor panelleri online olarak web sitesinden sipariş verdiğinizde çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Günümüzde en popüler yalıtım malzemesi olan strafor paneller organik ürünlerdir ve insan sağlığına uygun üretilirler. Organik olduğu için içerisinde kimyasal madde bulunmaz. Uzun yıllar boyunca kullandığınızda üzerinde bakteri oluşumu olmaz. Evinizin tarzına göre seçebileceğiniz strafor panel çeşitleri şunlardır:

  • Tuğla desenli strafor duvar paneli
  • Ahşap desenli strafor duvar paneli
  • Mermer desenli strafor duvar paneli
  • Doğal taş desenli strafor duvar paneli

Strafor panellerini hangi desenden seçerseniz seçin doğal bir görüntü elde edersiniz.

Strafor Duvar Paneli Bauhaus

Strafor paneller hem iç mekanlar için hem de dış mekanlar için uygulanabilir. Isı ve ses yalıtımı özelliği sayesinde uygulandığı alanı yaşamsal olarak daha kaliteli bir hale getirirler.

Ses yalıtımı ile dışarıdan gelen gürültüler azalır ve huzurlu bir ortama kavuşmuş olursunuz. Bauhaus strafor duvar paneli fiyatları gerçek duvar inşaatına ya da mantolamaya göre dört kart daha ucuz olur.

Isı yalıtımı sayesinde yaz aylarında eviniz serin kış aylarında sıcak kalır. Evin ısısını muhafaza ettiği için enerjiden de tasarruf etmiş olursunuz. Farklı desen ve renk seçenekleri ile evinizi yeni baştan yaratabilirsiniz. Her zevke hitap eden desenler modern seçeneklerdir.

Strafor Duvar Paneli Fiyatları

Strafor paneller belirli ölçülerde tek tek panel şeklinde üretilirler. Uygulama yapmak istediğiniz duvarın büyüklüğüne göre yeterli sayıda panel almanız gerekir. Aldığınız panel sayısına ve seçtiğiniz desene göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Eviniz için dilerseniz tek bir duvara dilerseniz de bütün duvarlara uygulayabilirsiniz. Özel silikon yapıştırıcı ile uygulanan strafor paneller hafif ama dayanıklı ürünlerdir. Kendinden yapışkanlı strafor duvar paneli çeşitleri de mevcuttur.

Ürünler hafif olduğu için tek başınıza taşıyabilir ve evde kendiniz ustaya gerek kalmadan uygulayabilirsiniz. Ekstra masraf istemedikleri için oldukça ekonomik ürünlerdir.