Dış Cephe Ahşap Strafor Duvar Paneli

Dış Cephe Ahşap Strafor Duvar Paneli

Dış cephe ahşap strafor duvar paneli renk çeşitliliği ve farklı desenlerle en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Kalınlıkları genellikle 2.5cm olur. Uygulama alanına ve isteğe göre bu ölçü değişebilir.

Ahşap Görünümlü Dış Cephe Kaplama

Otantik görünümüyle binanıza farklı bir hava katacak olan dış cephe ahşap strafor duvar paneli ürününün özellikleri şunlardır:

  • Isı ve ses yalıtımı özelliği vardır.
  • Su geçirmez.
  • Darbelere karşı güvenlidir.
  • Boyasız yüzeye de uygulama yapılabilir.
  • Uygulama yapıldıktan sonra istediğiniz boya uygulanabilir, boya uzun süre dayanıklıdır.

Dış cephe ahşap strafor duvar paneli gerçek ahşaba göre oldukça uygun maliyetlidir.

Ahşap Görünümlü Strafor Dış Cephe

Uygulama sırasında tadilat olmadığı için yapım aşaması oldukça kısa sürer ve satın alan kişi kendi de uygulayabilir. Dış cephe ahşap strafor duvar paneli malzemesi özel olarak darbelerden koruma amaçlı sertleştirilmiş ve sağlamlaştırılmıştır.

Her türlü dış cepheye uygulanabilen paneller bakteri üretmeyecek şekilde tasarlanmıştır ve zararlı madde içermezler.

Ahşap Dış Cephe Kaplama Panelleri

Şehrin beton görünümüne karşı otantik bir hava yaratmak isteyenlerin tercihi strafor duvar paneli birim başına fiyatlandırılır ve toptan sipariş verilebilir.

Bina ya da villa dışına uygulanabilen paneller ile istediğiniz farklı ve şık görünüme kısa zamanda kavuşabilirsiniz. Dış cephe ahşap strafor duvar paneli yangına karşı da korumalıdır ve yangın durumunda yayılmasını önler.

Ahşap Görünümlü Dış Cephe Kaplama Fiyatları

Uygulanacak alana ve malzeme cinsine göre fiyat değişikliği gösteren dış cephe ahşap strafor duvar paneli en uygun fiyatlarıyla Dekorcum sitesinde bulunabilir. Kaliteli malzeme sayesinde uzun yıllar dayanıklıdır ve hasar görmez.

Temizliği oldukça basit olan paneller ıslak bir bezle kolayca silinebilir.

Ahşap Görünümlü Dış Cephe Kaplama Nasıl Yapılır

Her türlü dış cephe için uygun olan dış cephe ahşap strafor duvar paneli her yüzeye uygulanabilir. Dilerseniz görsel resimli satın alabilir dilerseniz de kendiniz boyayabilirsiniz.