Dış Cephe Desenli Köpük Fiyatları

Dış Cephe Desenli Köpük Fiyatları

Dış cephe desenli köpük fiyatları seçtiğiniz modele ve kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Strafor paneller sahip oldukları pek çok avantaj sayesinde son yıllarda dış cephe kullanımları için de oldukça popüler ürünler olmuştur. Dış cepheler için avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Isı ve ses yalıtımı sağlarlar.
  • Su geçirmezdirler.
  • Darbelere dayanıklı ve uzun ömürlüdürler.
  • Renkleri solmaz ve zamanla yapısı bozulmaz.
  • Dış cephe desenli köpük fiyatları oldukça uygundur.

Apartmanların, müstakil evlerin, okul ya da hastane gibi kamusal alanların dış cephe uygulamaları için uygundur. Dış cephe desenli köpük fiyatları en uygun seçenekler için Dekorcum sitesine giriş yaparak online olarak sipariş verebilirsiniz.

Desenli Köpük Strafor

Köpük dış cephe panellerin ham maddesi strafordur. Strafor hava alabilen ve uzun ömürlü bir malzemedir. Üretim şartları sağlığa uygundur ve asla zararlı kimyasal oluşturmazlar. Dış cephe desenli köpük fiyatları her bütçeye uygun olacak seçeneklere sahiptir.

Bir binanın dış cephesinin en baştan tadilatı oldukça yüksek meblağlara sebep olabilir ve yapımı da uzun sürer. Fakat strafor paneller modern ve şık desenleriyle çok pratik uygulanırlar. Dış cephe desenli köpük fiyatları kaç metre üzerinden kullanım sağlayacağınıza göre de değişir.

Özel yapıştırıcı ile uygulanan panellerden olan dış cephe desenli köpük fiyatları uzun süre kullanım olacağı için uzun vadede sizi kara geçirir.

Desenli Köpük Çeşitleri

Teknolojinin gelişmesiyle strafor panellerde pek çok farklı desen ortaya çıkmıştır. Dış cephe desenli köpük fiyatları modele göre farklıdır. Tuğla, ahşap, çini, üç boyutlu modeller genelde dış cepheler için tercih edilir.

Apartman girişlerinde kullanılan çini modeller binaya modern ve şık bir hava katar. Ürün teslim alındığı an uygulanabilir. Dış cephe desenli köpük fiyatları ile uygun olan seçeneği sipariş verdiğinizde adresinize teslim olur. Uygulaması kolay olduğu için kendiniz de yapıştırabilirsiniz.

Temizliği hafif nemli bir bezle kolayca yapılabilir ve kir tutmaz, toz üretmez özellikte üretilmiştir.

Diğer tüm ürünlerimiz hakkında bilgi almak için -> https://www.dekorcum.com/