Duvar Kaplama Panelleri

Duvar Kaplama Panelleri

Duvar kaplama panelleri ısı yalıtımı ve ses yalıtımı özellikleri sayesinde geniş kitleler tarafından her alanda tercih edilirler.

Duvar kaplama panelleri strafor ham maddesinden üretilir. Strafor panel üzerine beton dökülmesinin ardından kurutulur ve boyama işlemi gerçekleştirilir. Strafor paneller üzerine yapılan baskı, yalı baskı olarak isimlendirilir.

Duvar kaplama panelleri ısı ve ses yalıtım özelliklerinin yanı sıra, dekoratif ve şık bir görünüme de sahiptir. Kaplama yapıldığı alana farklı bir estetik katarak, görselliği olumlu yönde arttırır. Diğer yöntemlere göre çok daha az maliyet gerektirir.

Strafor paneller, iç ve dış mekan fark etmeksizin istenilen her alanda kullanıma uygundur. Montajı ise çok kolay ve zahmetsizdir.

Yapışkanlı Dekoratif Duvar Panelleri

Duvar kaplama panelleri yapışkanlı özellikleri sayesinde çok kolay bir şekilde montaj yapılabilir. Usta çağırmaya gerek kalmadan monte edilebilen paneller, herhangi bir ek masraf çıkartmadan kullanılabilme olanağı tanır.

Duvar kaplama panelleri farklı model ve ölçülerde mevcuttur. Pek çok alanda kullanılabilir ve kaplandığı alana şık bir görünüm kazandırır. Strafor panellerin öne çıkan özellikleri şu şekildedir;

·Strafor paneller uygun maliyetli olmalarına rağmen kaliteli ve uzun ömürlüdür,

·Yapışkanlı özelliği sayesinde zahmetsizce uygulanabilir,

·Usta çağırmaya gerek kalmadan kolay montaj avantajı sağlar,

·Isı yalıtımı sağlar,

·Ses yalıtımı sağlar,

·Boya tutucu özelliği sayesinde solma yapmaz,

·Darbelere karşı dayanıklıdır,

·Farklı model ve ölçülerde satın alınabilir.

Duvar kaplama panelleri en uygun fiyat avantajları ile firmamızın internet sitesinden sipariş verilebilir.

Hazır Duvar Panel Fiyatları

Duvar kaplama panelleri farklı model ve ölçülerde sipariş verilebilir. Model ve ölçülere göre fiyatlar farklılık gösterir.

Duvar kaplama panelleri fiyatları, metrekare baz alınarak belirlenir. Paneller 1 santimetre ve 6 santimetre kalınlık aralığında üretilir. 1 veya 6 cm kalınlığı göre öz kütle de farklılıklar oluşur.

Kaplanacak alana göre gereken metrekare miktarı farklılık gösterir. Bu sebeple, fiyat belirlemesinde kaplama yapılacak mekanın ölçüleri büyük önem taşır.

Duvar kaplama panellerini incelemek için https://www.dekorcum.com/ linkimizi ziyaret edebilirsiniz.