Hazır Duvar Panel Fiyatları

Hazır Duvar Panel Fiyatları

Hem binanızın yükünü hafifletmek hem de dekoratif tasarımlar ile iç mekanlarınızı canlandırmak için kullanılan hazır duvar panelleri aynı zamanda ısı yalıtımı sağlar. Hazır duvar panel fiyatları betona göre daha uygun olduğu için sık tercih edilir. Kolay kolay yanmayan ve su geçirmez özelliği bulunan bu paneller çatıda, tavanda, zeminde veya iç bölme oluşturma amaçlı kullanılabilir.

Prefabrik evlerde ve çatı katlarında daha sık kullanılmaktadır. Bunun sebebi yüksek ısı yalıtımı sağlaması ve böylece yakıt tasarrufu yaptırmasıdır. Boyutlar eni 20-120 cm arası boyu 250-300 cm arasında değişmektedir. Kalınlıkları ise 3 cm ile 60 cm arası tercihe göre değişmektedir. Boyutların değişmesine bağlı olarak fiyatlarımız farklılaşabilmektedir. Hazır duvar panel fiyatları metrekare başına belirlenmekte olup, oldukça uygundur.

Hazır duvar panelleri sanıldığının aksine yanmaya, suya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Suya dayanıklılığı sayesinde banyo ve tuvalet duvarlarında bolca kullanılmaktadır. Üzerine boya tutmaktadır, dilerseniz boyayabilirsiniz. Ayrıca hafif olduğu için montajı da son derece kolaydır. Böylece fazla iş ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Yapılan duvara veya bölmeye göre boyutlar ayarlanıp kesilebilmektedir. Depremlere karşı güvenliklidir. Sıcağı ve soğuğu geçirmemesine rağmen nefes alabilen malzemelerden yapılmıştır. Siz de kışın sıcak yazın serin bir ortam yaratmak istiyorsanız hazır duvar panellerimize göz atabilirsiniz.

Hazır Duvar Panel Çeşitleri

Hazır duvar panel fiyatları, panel çeşitlerine göre büyük ölçüde değişmektedir. Bazı malzemelerden yapılan paneller yangına daha dayanıklı, bazıları neme ve suya, bazıları ise depreme daha dayanıklıdır. Genel olarak 4 çeşit hazır duvar paneli vardır; alçıpan, magnezyum oksit, fibercement, ahşap-OSB. Alçıpan en çok bilinen olması sebebiyle daha uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Magnezyum oksit nano teknoloji ile üretilmiş olup, suya ve yangına en dayanıklı malzemedir.

Fibercement en uzun ömürlü ve çevre dostu malzemelerden üretilmiştir. Aynı zamanda denize yakın, nemli veya bol yağışlı yerler için de birebirdir. Asla suyu ve buharı emmez ve geçirmez. Ahşap-OSB yüksek teknolojide üretilen ahşap malzemesi sayesinde depreme karşı en dayanıklı duvar panelidir. Ayrıca uygun ve avantajlı fiyat seçeneklerimiz de mevcuttur.

Hazır duvar paneli ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi almak için https://www.dekorcum.com/ linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hazır Duvar Panel Fiyatları Hazır Duvar Panel Fiyatları