Kendinden Yapışkanlı 3D Duvar Paneli

Kendinden Yapışkanlı 3D Duvar Paneli

Kendinden yapışkanlı 3d duvar paneli eviniz ya da ofisiniz için izolasyon sağlarken aynı zamanda modern bir dekorasyon ögesidir. Birbirinden şık ve modern desenler arasından dilediğinizi seçebilir ve kolayca uygulayabilirsiniz:

  • Mermer desenli strafor paneller
  • Ahşap desenli strafor paneller
  • Doğal taş desenli strafor paneller
  • Tuğla desenli strafor paneller
  • Görsel baskılı strafor paneller

Evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde panel seçebilirsiniz. Kendinden yapışkanlı duvar panellerini ekstra malzemeye gerek kalmadan direkt olarak duvarınıza uygulayabilirsiniz.

Kolay temizlenebilir olan strafor paneller tamamen organiktir ve hiçbir kimyasal madde barındırmazlar. Üzerinde bakteri veya kir tutmadıkları için kullanımı son derece hijyeniktir. Ekstra bakım istemeyen ürünlerdir.

Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Koçtaş

Strafor panelleri online olarak web sitesinden sipariş verdiğinizde çok daha kazançlı çıkarsınız. Kendinden yapışkanlı 3d duvar paneli klasik duvar montajına göre dört kat daha ucuzdur.

Ekonomik bir ürün olan strafor paneller dayanıklı malzemeden üretilir ve uzun yıllar boyunca aynı verimle kullanabilirsiniz. Zamanla renklerinde solma olmaz ya da izolasyon özelliklerini kaybetmezler.

Nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilirler. Strafor paneller dilerseniz tek bir duvara dilerseniz de evin tüm duvarlarına uygulanabilir. Üç boyutlu desenleri sayesinde uygulandıkları alana derinlik katarlar.

İş yerinde küçük bir odaya üç boyutlu strafor paneller uygularsanız oda daha ferah bir hal alır ve çalışma verimli olur.

Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Yorumları

Strafor panelleri kullanan tüketiciler oldukça memnun dönüşlerde bulunmuştur. Ürünün kalitesi ve avantajlı özellikleri sayesinde son yılların en popüler ürünlerinden biridir.

Isı ve ses yalıtımı sayesinde evinizin kışın sıcak, yazın serin kalmasını sağlayan strafor paneller ayrıca su geçirmezdir. Bu sebeple banyo ve mutfak alanlarında da kullanabilirsiniz.

Yalnızca iç cephe için değil strafor panellerin dış cepheler için de uygulanması uygundur. Binanıza mantolama sağlarlar ve klasik mantolamaya göre çok daha ucuzdurlar. Ses yalıtımı sayesinde dışarıdan gelen sesler azalır ve daha huzurlu bir ortam oluşur.