Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli

Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli

Kendinden yapışkanlı duvar paneli uygulaması son derece pratik bir üründür ve evde tek başınıza da uygulayabilirsiniz. Hem iç hem de dış mekana uygun olan strafor duvar panelleri son yılların en popüler ürünü olmuştur.

Yalıtım özelliğinin yanı sıra dekorasyon amacıyla da kullanılabilen strafor panel çeşitleri şunlardır:

  • Tuğla desenli strafor paneller
  • Ahşap desenli strafor paneller
  • Mermer desenli strafor paneller
  • Taş desenli strafor paneller
  • Görsel baskılı strafor paneller

Kendinden desenli strafor panel modellerinden seçebileceğiniz gibi özel görsel baskı da yaptırabilirsiniz. Strafor paneller ile evinizi en güzel şekilde dekore edebilirsiniz. Isı ve ses yalıtımı sayesinde yaşam alanınızın kalitesini arttıran üründür.

Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Koçtaş

Strafor panelleri online web sitesinden sipariş edebilir ve birçok indirimli kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı duvar paneli uzun süre dayanıklı organik malzemeden üretilir.

Strafor panellerin ham maddesi organik strafor olduğundan içerisinde hiçbir kimyasal barındırmaz. Bu sebeple her eve güvenli bir şekilde uygulayabilirsiniz. Yalnızca ev içerisine değil bina dış cephelerini de mantolama görevi görmesi için kaplayabilirsiniz.

Klasik mantolamadan çok daha uygun bir maliyete ve canlı modern desenlere sahip bir dış cepheye sahip olabilirsiniz. Strafor panel desenleri modern ve şık modellerdir. Her zevke hitap eden modeller vardır.

Strafor taş deseni ile şıklığı yakalayabilir, tuğla deseni ile doğal bir ortam oluşturabilirsiniz.

Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Fiyatları

Strafor paneller 100x50 veya 120x50 ölçülerinde tek panellerden meydana gelir. Uygulama yapmak istediğiniz alanın ölçüsüne uygun sayıda panel satın almanız gerekir. Strafor panel fiyatları da uygulama alanının büyüklüğüne göre belirlenir.

Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan strafor paneller dayanıklı yapıda oldukları için bir kere aldığınızda uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu sebeple ekonomik bir üründür. Temizliği oldukça kolaydır. Nemli bir bezle silmeniz yeter ve özel bakım istemezler.

Bir kere strafor panel kullandığınız zaman avantajlı bir ürün olduğunu görürsünüz. Her ortama uyum sağlayan bir ürün olarak kullanışlıdır.