Pvc Duvar Panelleri

Pvc Duvar Panelleri

Pvc duvar panelleri modern desenleri ve dayanıklı yapısıyla evinizi dekore etmenizi de sağlayan yalıtım malzemeleridir. Duvar panellerini uygulayabileceğiniz alanlar şunlardır:

  • İç mekan
  • Dış mekan
  • Tavan
  • Banyo, teras ve bahçe

Hava koşullarından etkilenmeyen esnek yapısı ile bir kere aldığınızda uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Pvc paneller adet olarak satılırlar duvara uygulandıklarında tek bir bütün görüntü oluştururlar.

Doğal görüntü sunan duvar panellerinin yapısı da gerçeğe uygundur. Örneğin tuğla desenli duvar paneli kullandığınızda gerçek tuğla görünümüne sahiptir ve dokunduğunuzda tuğla hissi verir.

Eviniz için ısı ve ses yalıtımı sağlarlar. Kış aylarında evdeki sıcaklığı korurlar ve yaz aylarında evin serin olmasını sağlarlar.

Pvc Ahşap Duvar Paneli

Duvar paneli hem hızlı kurulumu hem de avantajlı özellikleri ile artık klasik mantolamadan çok daha fazla istek alan bir üründür. Pvc duvar panelleri su geçirmez özelliği sayesinde dış cepheler için koruyucu olurlar.

Yağmur ve kar sularından korudukları için evlerde rutubeti önlerler. Duvar panelleri çok fazla yağmura maruz kalsa bile geçirme oranları ancak %5 olur. Hem binanızın değerini korumuş hem de arttırmış olursunuz.

Esnek yapıya sahip olan duvar panelleri rahatlıkla duvar köşelerine uygulanabilir. Klasik duvar inşaatında bu esnekliği kullanamazsınız. Tavan uygulamaları ile evinize farklı ve şık bir hava verebilirsiniz. Çocuk odaları için farklı görsel seçenekleri modelleri vardır.

3 Boyutlu Pvc Duvar Paneli

Üç boyutlu desenleri ile duvar panelleri modern bir ev dekorasyonuna kavuşmanızı sağlarlar. Uygulaması kadar sökmesi ve değiştirmesi de kolaydır. Balkon ya da teras duvarlarına uygulayabilirsiniz.

En çok beğenilen uygulamalarından biri de şömine dış cephe kaplamalarıdır. Şöminenizi dilediğiniz desende uygun fiyatlı seçenekler ile kaplayabilirsiniz. Duvar panelleri ekstra ağırlık oluşturmadıkları için üzerine raf, tablo gibi aksesuarlar monte edebilirsiniz

Şık ve modern desenler ile evinizi konforlu bir yaşam alanına çeviren duvar panelleri oldukça uygun fiyatlıdır. Her ev ortamına uygulanabilir ve yapıştırıcı haricinde ek bir malzeme kullanmanıza gerek olmaz.