Strafor Duvar Panel

Strafor Duvar Panel

Strafor duvar panel ham maddesi strafor olan bir üründür ve üzerine beton harcı dökülüp kurutmaya bırakılarak üretilir. Sonrasında isteğe göre üzerine çeşitli baskı desenler uygulanır.

Ev, iş yerleri, kafeler, restaurantlar gibi birçok alanda strafor duvar panel kullanımı oldukça artmıştır. Uygun fiyatlar ve şık görünümler insanları son yıllarda bu ürüne yöneltmiştir. Su geçirmeyen çeşitleri sayesinde banyo, mutfak gibi alanlara da kolaylıkla uygulanabilirler.

Evinize modern bir hava katmak için çeşitli desenlerinden sipariş verebileceğiniz strafor duvar panelürünleri isteğe göre daha eski görünümlü, otantik bir hava da yaratabilirler.

Desenleri sayesinde evinizde ya da ofisinizde daha şık ve ferah bir ortam yaratmak için birebirdir.

Strafor Duvar Paneli En Ucuz

Her bütçeye uygun strafor duvar panel çeşitlerinin fiyatları kullanacağınız alana ve türe göre değişiklik gösterebilir. Evinize en uygun modeli ve dizaynı bulabilmek için web sitesinden katalog araması yapabilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz.

Strafor duvar panel çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

·Tuğla desenli duvar panelleri

·Taş desenli duvar panelleri

·Ahşap ve mermer desenli duvar panelleri

·Resim baskılı duvar panelleri

Her evin ya da uygulamak istediğiniz alanın özelliklerine göre onlarca farklı çeşidi sitede bulabilirsiniz. Strafor duvar panelyıkıma gerek olmadığı için daha zahmetsiz ve hızlı bir şekilde kurulur ve en kısa sürede istediğiniz şık ortama kavuşmuş olursunuz.

Strafor Duvar Paneli Fiyatları

Bütçenize en uygun strafor duvar panel fiyatları için Dekorcum sitesinden dilediğiniz zaman modelleri inceleyebilir ve yardım için müşteri temsilciliğini arayabilirsiniz. Klasik duvar boyalarında belirli bir zaman sonra oluşan deformeler strafor duvar panel uygulamalarında asla oluşmaz.

Temizlemesi oldukça kolay olan panelleri hafif ıslatılmış bezlerle silebilirsiniz ve kurulduğu ilk günkü gibi sağlam ve gösterişli olan paneller asla eskime yapmaz. Paneller kurulum sırasında herhangi bir inşaat işlemine gerek duyulmadığından kurulma aşamasında da kirliliğe ve ekstra işe sebep olmaz.