Strafor Duvar Paneli Antalya

Strafor Duvar Paneli Antalya

Strafor duvar paneli Antalya bölgesinde ve Antalya çevresinde sıklıkla tercih edilen ve aranan bir üründür. Özellikle dükkan ve iş yerlerini dekoratif ve şık bir görünüme kavuşturmak isteyenler, strafor duvar panelleri ile bu isteklerini gerçekleştirebilirler.

Strafor duvar paneli Antalya bölgesi iş yerlerinde ve evlerde sıklıkla tercih edilen kaliteli ve uzun ömürlü bir üründür. Bu duvar panellerinin ham maddesi strafordur ve üzerine uygulanan boyayı uzun yıllar boyunca tutar.

Kaliteli ve dekoratif bir görünüm sağlamasının yanı sıra, ısı ve ses yalıtımı özellikleri ile de strafor duvar paneli Antalya bölgesinde sıklıkla tercih edilir. Strafor duvar paneller, Antalya’nın yaz ve kış sert hava koşullarına adeta bir kalkan gibi göğüs gerer.

Hazır Duvar Panel Fiyatları

Strafor duvar paneli Antalya evlerinde gün geçtikçe daha da sık görülmektedir. Duvar panellerinin fiyatları model, tasarım ve ölçülerine göre değişiklik gösterir. Duvar panellerini çeşitleri oldukça fazladır. Bu sebeple, buna bağlantılı olarak fiyatlar da oldukça çeşitlidir.

Firmamız aracılığı ile Strafor duvar paneli Antalya bölgesinde en çok tercih edilen panel çeşitleri şu şekilde listelenebilir;

·Tuğla desen,

·Osmanlı oyma,

·Kesme taş,

·İnce tuğla,

·Doğal taş,

·Ahşap ve mermer desen,

·Resim baskılı,

·Kırma taş,

Listelenen panel çeşitleri birbiri arasına fiyat farklılığı gösterir. Strafor duvar paneli Antalya bölgesinde tercih edilen ve en yaygın kullanılan modellerdir.

Yapışkanlı Duvar Paneli

Strafor duvar paneli Antalya bölgesinde ve çevresinde çok fazla tercih edilen, ısı ve ses yalıtımlı, neme karşı ve darbelere karşı dayanıklı bir üründür. Gerçek taş ve alçı kalıplar ile aynı görünümün elde edilmesine olanak tanır ve daha az maliyetlidir.

Kendiliğinden yapışkanlı olması özelliği ile hızlı ve kolay montaj edilebilir. Strafor duvar paneli Antalya iş yerlerini ve evlerini dakikalar içerisinde şık bir görünümüne kavuşturarak dekoratif bir görsellik kazandırır. Yapışkanlı kolay montaj özelliği, usta gerektirmeden kendi başına yapılabilecek bir kolaylık sağlar.