Strafor Duvar Paneli Gebze

Strafor Duvar Paneli Gebze

Straforlar kolay şekil verilebilmesi ve boyanabilmesiyle dekoratif olarak da kendine iş yerlerinde ve evlerde yer bulabilmektedir. İç mekanları güzelleştirmesinin yanında dış mekanları da şık hale getirmektedir. Binaların dış cepheleri ne kadar bakım yapılsa da yıpranmaktadır.

Sıvaları dökülmüş üzerinde çatlakları bulunan bir bina yerine strafor duvar paneli Gebze ile yılların yorgunluğunu üzerinde taşıyan binanızı çok daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Üstelik binanıza uygulama yapacak birçok usta ve çeşitli strafor duvar paneli Gebze ilinde rahatça bulunabilmektedir. Bu sayede birçok şirketten fiyat teklifi alabilir sizin en uygun ve şık gözüken modelleri binanıza uygulatabilirsiniz. 

Strafor Uygulamaları Nasıl Yapılır

Uzman eller tarafından uygulanan Strafor duvar paneli Gebze ilinde oldukça basit bir şekilde yapılmaktadır.

  • Öncelikle duvar kir çapak ve toz kalmaması için temizlenir.
  • Daha sonra sadece strafor duvar paneli Gebze için özel imal edilen yapıştırıcı duvar paneline sürülür.
  • Arkasına yapıştırıcı sürülmüş olan panel desene göre yerine yerleştirilir.
  • Üzerine biraz baskı uygulandıktan sonra panel yerine oturur.

Solvent veya zararlı materyaller bulunmayan ve kokusuz olan yapıştırıcı ile uzun yıllar boyunca strafor duvar paneli Gebze duvara tutunacaktır. Bu yapıştırıcı dış çevre koşullarına karşı da dayanıklıdır. Bu nedenle dış cephelerde de uygulanabilmektedir.

Straforla Evinizi Güzelleştirmek

Isı yalıtımı konusunda kullanılabilen strafor duvar paneli Gebze aynı zaman dekoratif üründür. Genelde evlerin duvarları insanların geneline hitap edilebilmesi için düz renklerde bırakılmaktadır. Düz duvarlarda sıradan ve hareketsiz olduğu için evinizi ne kadar renkli döşerseniz döşeyin aynı soğukluğuyla evinizin enerjisini düşürmektedir.

Eğer evinizde böyle bir duvarınız varsa onu strafor duvar paneli Gebze ile daha canlı hale getirebilirsiniz. O duvarı isterseniz bir tuğla duvar isterseniz de taş duvar gibi gösterebilirsiniz.

Biraz ışıklandırma ve renkli geometrik kesimli strafor duvar paneli Gebze ile evinize gelen insanların dönüp tekrar bakacağı güzel bir alan oluşturabilirsiniz.  Siz de avantajlı bir şekilde strafor duvar paneli hizmeti almak isterseniz hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz!