Strafor Duvar Paneli Üreticileri

Strafor Duvar Paneli Üreticileri

Strafor duvar paneli üreticileri yeni nesil teknolojileri başarılı bir şekilde kullanmak durumundadır. Özellikle son yıllarda iç cephelerde en çok tercih edilen yapı malzemesi olmasından dolayı birçok strafor duvar paneli üreticileri bulunaktadır.

Bu üreticiler hemen hemen her model strafor üretimi yapmaktadırlar. Ancak ağırlıklı olarak ahşap, tuğla ve doğal taş görünümlü paneller üretmektedirler. Öte yandan üç boyutlu ve odun parçacıklı duvar panellerinin üretimler sadece müşteri siparişleri üzerine yapılmaktadır.

Strafor Duvar Paneli Üretici Özellikleri

Üretilen duvar panellerinin kaliteli olması strafor duvar paneli üreticileri tarafından sahip olunması gereken en önemli özelliktir. Bu özellik dışında strafor duvar paneli üreticileri şu özelliklere sahiptir:

  • Üreticiler tüm kalite ISO belgelerine sahiptir.
  • Üretilen strafor duvar panellerinin tüm sağlık kontrolleri yapılmaktadır.
  • Standart boyutlar dışında müşteri isteği doğrultusunda özel boyutlar üretim yapılmaktadır.
  • Üretilen her strafor modeli TSE belgesine sahip olup garantilidir.

Öte yandan strafor duvar paneli üreticileri alanında oldukça deneyimli ve tecrübeli çalışan grubuna sahiptir.

Strafor Duvar Paneli Üreticileri Ek Hizmetler

Duvar paneli üretimi dışında strafor duvar paneli üreticileri birde montaj hizmeti vermektedirler. Montaj işlemleri piyasa ile kıyaslandığında üreticilerin fiyatları oldukça uygun olmaktadır. Özellikle strafor duvar paneli üreticileri son zamanlarda çok daha uygun fiyat aralığında üretim yapabilme kabiliyetine sahiptirler.  Bu da söz konusu firmaların son zamanlarda sıklıkla tercih ediliyor olmasını mümkün kılmaktadır.

Ayrıca montajlarda gerekli olan malzemeler üreticiler tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede ek olarak müşterilerin malzeme ücreti ödemesine gerek kalmamaktadır. Öte yandan montaj hizmetlerine de garanti verilmektedir. Garanti süresi içinde bozulan panellerin değişimleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Üreticilerin verdikleri diğer bir hizmet ise ek malzeme ve özel panel satışlarıdır. Özellikle panellerin duvara yapışması için kullanılan duvar yapıştırıcıları oldukça önemlidir. Piyasada kullanılan yapıştırıcılar ile üreticilerde bulunan yapıştırıcılar farklı olmaktadır. Bu nedenle üreticilerden daha kaliteli malzeme hizmeti alınabilir.