Tuğla Strafor Duvar Paneli

Tuğla Strafor Duvar Paneli

Evin ya da ofisin dekorasyonundan sıkılananların en çok tercih ettiği model olan tuğla strafor duvar paneli kullanıcısına oldukça konfor sağlamaktadır. Bu ürünler gerçek tuğla görünüme sahi olup aynı zamanda doğal tuğla hissi vermektedir. Ayrıca tuğla strafor duvar paneli ses yalıtımının en iyi saplandığı duvar panel modellidir. Genel olarak tuğla strafor duvar paneli özellikleri şu şekildedir:

  • Oldukça iyi bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.
  • Ürün ağırlıkları oldukça hafiftir.
  • Kurulum süresi kısadır.
  • Özellikle rutubetin olduğu bölgeler için özel üretilmiştir.
  • Kırmızı, kahverengi ve beyaz olmak üzere 3 farlı renk seçeneği bulunmaktadır.
  • Sadece iç cephelerde değil dış cephelerde de kullanıma uygundur.

Tuğla Strafor Duvar Paneli Montajı

Genel olarak montaj işlemleri tuğla strafor duvar paneli için 2 iş günü kadar sürmektedir. Öte yandan bu süre sadece iç cephe için geçerlidir. Dış cephe montajları ise daha uzun sürebilmektedir. Tuğla strafor duvar paneli montajları, modellin kullanılacağı metre kare ile doğru orantılı olarak artmaktadır.

Montaj işlemlerinden sonra ürün 1 yıl garanti altına alınmaktadır. Ayrıca montaj işlemlerinde özel panel yapıştırıcıları kullanılmaktadır. Bu sayede zamanla kabarma veya dökülme gibi de sorunlar olmamaktadır. Genel olarak uygun temizliklerinin yapılması durumunda oldukça fazla kullanım ömrüne de sahip olabilmektedirler.

Tuğla Strafor Duvar Paneli Fiyatları

Strafor paneller arasında en çok tercih edilen tuğla strafor duvar paneli, fiyat bakımından diğer modellerden bir miktar yüksek değerlere sahiptir. Özellikle kahverengi özel kabartmalı modelin fiyatları oldukça yüksektir.

Öte yandan fiyatlar kullanım miktarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tuğla strafor duvar panelleri farklı üretim özelliklerine göre üretildiklerinden bu tarz yapı malzemelerinin farklı fiyat seçenekleri halinde karşımıza çıkması da mümkündür.

Ne kadar fazla metre kare harcanacaksa fiyatlar o oranda artmaktadır. Ancak genellikle belirli bir metre kareden fazla kullanımlarda ek bir indirim yapılmaktadır. Ayrıca montaj için ek olarak bir fiyatlandırma yapılmamaktadır.

Tuğla strafor duvar paneli satın alacaksanız mutlaka detaylı bir fiyat araştırmasını takip etmelisiniz! Ancak bu sayede bu tür yapı malzemesine ayrıcalıklı fırsatlarla sahip olma fırsatını elde edersiniz!