x
Türkiye'nin En Kapsamlı Dekorasyon Markası
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Duvar Paneli

Strafor duvar paneli denildiğinde ilk akla gelen ısı ve ses yalıtım özelliğidir. Duvar panellerinin özü strafordur. Strafor panel üzerine beton döküldükten sonra kurutulur ve daha sonra üzerine Yalı Baskı diye adlandırılan makine renk baskısı yapılır. Isı ses yalıtımında, günümüz şartlarındaki estetik görünüşü ve fiyatının makul oluşu daha çok kullanım alanı açmıştır.

Strafor duvar panelleri iç mekân ve dış mekân için kullanılabileceği gibi aynı zamanda şık görünüşleri ile dekoratif amaçlarla da kullanılmaya başlanmıştır. En çok kullanılan modeller arasında olan Tuğla Deseni Panelleri enerji faturalarınızı düşüreceği gibi çok keyifli bir mekân yaratmak için de biçilmiş kaftandır. Strafor duvar paneli fiyatları ise sağladığı tasarrufa nazaran yadsınamayacak şekilde uygundur

Strafor Duvar Paneli Nasıl Uygulanır?

Dış mekân için; Uygulanacak alanda temizlik ve tamirat yapıldıktan sonra yapıştırma harcı taraklı mala ile yüzeye uygulanır. Strafor Duvar Paneli üzerine yapıştırılır ve hizaya alındıktan sonra Strafor Duvar Paneli dübeli ile duvara çakılır. Baskılı modelleri için son kat boyaya ihtiyacı yoktur.

İç mekân için: Uygulanacak alanda temizlik ve tamirat yapıldıktan sonra yapıştırma harcı taraklı mala ile yüzeye uygulanır. Strafor Duvar Paneli üzerine yapıştırılır. İç mekân çok yüksek olmadığı durumlarda dübel ihtiyacına gerek kalmayabilir.

Strafor Duvar Paneli Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösterir?

Strafor Duvar Paneli Fiyatları m3 üzerinden hesaplanır. 1 cm kalınlıktan 6 cm kalınlığa göre yoğunluk/özkütle (dansite) özelliklerine göre farklılık göstermektedir. 1 cm kalınlığına sahip paneller 1 m2 alanı kaplamak için daha az miktarda m3 ihtiyacı olurken 4 cm kalınlığındaki Strafor Duvar Paneli için daha fazla m3 kullanılacaktır.

İç mekân için ince Strafor Duvar Paneli tercih edilebilir. Dış etmenler ve darbeler iç mekânda daha az olacağı için daha ince Strafor Duvar Paneli tercih edilebilir. Ses ve ısı yalıtımı duvar paneli kalınlığı ile direk bağlantılı değildir. Ses ve ısı yalıtımının etkeni Strafor Duvar Paneli'nin yoğunluk/özkütle (dansite) belirler. 6 cm kalınlığında olan duvar paneli ile aynı yoğunluğa sahip 1 cm kalığındaki duvar paneli aynı oranda ısı yalıtımı sağlar. Panel kalınlığına, kullanılacak alana göre karar verilmesi, usta görüşüyle yapılması daha sağlıklı olacaktır.

Strafor Duvar Paneli En Ucuz

Strafor duvar paneli uygulaması yaptırmak isteyenler genelde ucuz olsun isterler ve strafor duvar paneli en ucuz nasıl alırım şeklinde çevrim içi ve klasik yöntemlerle çarşı pazarda araştırma yapmaya başlarlar. Burada bir noktaya temas etmekte fayda var. Kullanılacak olan malzeme kalitesi ne kadar düşerse fiyat o derece ucuzlayabilir. Evinize veya iş yerinize ucuz ama son derece kalitesiz kâğıt döşemek hem zaman kaybı hem de çabuk deforme olacağı için maddi kayıp yanı sıra ve iş kaybına da neden olacaktır. Strafor duvar kağıtları dekorasyon maksadıyla kullanıldığı gibi ses, ısı yalıtımı yapması ve neme dayanıklı olması nedeniyle de tercih edildikleri için, kalitesiz bir ürünün bunları karşılaması çok zor bir ihtimaldir

Strafor Duvar Paneli Nedir?

Bu duvar panelinin ham maddesi Strafordur, strafor duvar paneli en ucuz olanların tercih edilmemesi gerekir. Panel hazırlanırken kullanılacak malzemenin yapışması için öncelikle beton harcı ile kaplanır ve kurutma aşamasıyla eş zamanlı olarak malzemelerin dizilimi gerçekleşir. Renk işleminde istenilen her boya rahatlıkla uygulanabilir. Ardından boyama işlemi yapılır ve uygulama için hazır hale gelmiş olur. Bu malzemeler, tuğla, taş, mermer ve benzeri maddelerin çok boyutlu taklit edilmiş ürünlerdir. Ev iç cephe, dış cephe, İş yeri, okullar, hastaneler, kamu binalarında, alışveriş merkezlerinde, otellerde kullanılabilmektedirler.

Ürünlerimiz, kalite, işçilik, boya rengi tercihleri bakımından zengin içeriğe ve piyasaya göre özellikle giriş seviyesi olarak tabir edilen en basit detaylı ve düz ürünlerde strafor duvar paneli en ucuz olan fiyatları verebilmektedir. Diğer lüks ürünlerimizde ise yukarıda saydığımız kalite unsurları nedeniyle piyasa standartlarında fiyatlara sahiptir diyebiliriz. Sektörde uzun yıllar tecrübeli oluşumuz ve referans işlerimiz nedeniyle gün geçtikçe bize olan talep artmakta, özgüvenimiz daha da yükselmektedir. Bu özgüvenle firmamız, imalat sürecini hızlandırıp, nitelikli personel alımı, birinci sınıf araç gereç kullanımını arttırıp, kaliteyi uluslararası standartlar ölçüsünde tutarak dış pazarlara açılmayı hedeflemektedir. Dekorasyon göze hitap eder, güzellik üzerine çalışmalar usta bir sanatçı olmayı gerektirir.

Strafor Duvar Paneli Kullananlar

Strafor duvar paneli kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Strafor duvar paneli kullananlar hem ısı ve ses yalıtımı sağlayarak tasarruf etmekte hem de mekanlarına canlılık katmaktadırlar. İş yeri, ofis, mağaza, kafe, market ve ev gibi birçok mekânda kullanılabilen paneller, desen ve renk çeşitliliği sayesinde sadece dekorasyon olarak da birçok yerde tercih edilirler. Hem iç hem de dış kaplama için kullanılabilen çeşitleri mevcuttur. Böylece iç veya dış mekân fark etmeksizin, dilediğiniz desende kaplama yapabilir, evlerinizin veya iş yerlerinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Strafor Duvar Paneli Avantajları

Strafor duvar paneli kullananlar kolay montajı ve uygun fiyat seçenekleri sebebiyle panelleri sık sık tercih etmektedirler. Gerçek taş, tuğla kaplamaya veya alçıdan kalıplar kullanmaya oranla çok uygun fiyatları olan strafor duvar panelleri, esnek olmaları sebebiyle kolay kolay zarar görmezler. Yapıştırıcı veya alçı ile kolayca monte edilirler. Duvarı hızlıca kavrar ve kolay kolay çıkmaz. Darbelere karşı dayanıklıdır. Nemden, sudan etkilenmez ve tutuşmaz malzemeden üretilmiştir. Yüksek yalıtım malzemesinden üretilmiştir. Isı tasarrufu yapmanızı sağlar ve ses geçirmez. Bu özelliği ile ofislerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mekanlara uygun geniş seçenek yelpazesi ile alana ve ortamın kullanış amacına uygun desenler ve boyutlarda paneller mevcuttur. Küçük mekanlarınız için ortamı daraltmayan ferah gösteren desenler, büyük mekanlarınıza renk katacak desenler için değişik önerilerimiz mevcuttur. En çok kullanılan desenlerimiz taş, tuğla, eskitme, ahşap ve mermerdir. Bunların haricinde çiçek veya geometrik desenler, 3 boyutlu paneller ve üzerine resim baskılı paneller de mevcuttur.

Duvar paneli kullananlar, panellerden %100 memnun kalmışlardır. Ucuz ve kolay montajı, dekorasyon olarak da kullanılabilmesi panellerin artı yönlerindendir. Ayrıca ısı yalıtımı ile yaptıkları tasarruf gözle görülecek büyüklükte miktarlardır. Siz de sadece bir kereye mahsus kapladığınız paneller ile sürekli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Eğer sadece dekor amaçlı kullanmak isterseniz de desen seçenekleri ile kendinize ve mekanınıza uygun desen bulabilir veya isteğinize uygun bir resmi panel üzerine bastırabilirsiniz. Renkler kesinlikle akmaz ve kolay kolay solmaz. Özel siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilir veya firmamıza gelip diğer seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.