Strafor Duvar Paneli

Strafor Duvar Paneli

Evlerimiz ve iş yerlerimiz, hayatlarımızın büyük bölümünün geçtiği yaşam yerlerimizdir. Bu yüzden de bu yaşam alanlarımızın hem güzel hem ferah hem de ısıdan yalıtımlı olması ister, konforumuza göre dekore ederiz. Dekore işlemlerini yaparken, sadece güzel görünmesi değil aynı zamanda da işlevsel olmalarını da bekleriz. Isı yalıtımı ve güzel görünüm konusunda strafor duvar paneli ismi verilen gayet hoş görünümlü ve yalıtım sağlayan bir ürün bulunmaktadır.

Strafor Duvar Paneli Nedir?

Strafor duvar panelleri, ham maddesi strafor olan, değişkenlik gösterse de ekseriyetle iki santimetre kalınlığı bulunan, üzerine rahatlıkla boya da yapılabilen, dekoratif mantolama ve kaplama ürünüdür. Ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Döşemesi, amatör insanlar tarafından dahi yapılabilen bir üründür. Bildiğimiz silikon ile veya özel yapıştırıcı ürünü ile duvarlara monte edilebilir. Su ve nem tutmama özelliği bulunduğu gibi aynı zamanda da darbelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca izolasyon özelliğini asla yitirmediğinden de oldukça sağlam bir üründür.

Strafor Duvar Paneli Ne İşe Yarar?

Strafor duvar paneli, ev ve iş yerlerimize güzel görünüm katmak ve yalıtım sağlamak için kullanılır. Bu sayede, yaşam alanlarımızı güzel görünüm ile dekore edip aynı zamanda yalıtım sağlayabiliriz. İstediğimiz her mekânı duvar panelleri ile güzelleştirip, dilediğimiz çeşitlerinden faydalanarak bulunduğumuz ortamlara farklı hava ve atmosfer katmamızı sağlar.

Evlerde kullanılmasının yanı sıra kafe, restoran gibi mekanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Strafor Duvar Paneli Çeşitleri Nelerdir?

Birçok strafor duvar paneli çeşidi bulunmaktadır. Tuğla görünümlü, taş görünümlü, ahşap desenli, üç boyutlu panel şeklinde birçok çeşidi bulunduğu gibi resim şeklinde olanları da bulunmaktadır. Hatta istediğimiz herhangi bir resmi, manzarayı veya fotoğrafı dahi strafor duvar panelleri üstüne baskı seçenekleri bulunur.

Strafor Duvar Paneli Fiyatları

Strafor duvar panellerinin fiyatları, ürünün üzerindeki desene veya çeşidine göre farklılık göstermektedir. Fakat diğer dekoratif ürünlere göre oldukça cüzi miktarda fiyatları bulunmaktadır. Hem göze hoş gelen görünümü hem ısı yalıtımı sağlaması hem de fiyat olarak cazip olmasından dolayı strafor duvar paneli ürünleri, son dönemde tüketiciler tarafından oldukça yoğun şekilde tercih edilmektedir.

Strafor Duvar Paneli Strafor Duvar Paneli