x
Türkiye'nin En Kapsamlı Dekorasyon Markası
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 12 ürün bulunmaktadır.

Kayrak Taş Desenli Duvar Paneli

Taş desenli strafor duvar panelleri sayesinde doğal bir görünümü duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. Gerçek taş desenli dokusu sayesinde oldukça gerçek bir görüntü sunan strafor paneller günümüzde birçok kişinin duvarlarını süslemektedir. 120'lik kayrak taş strafor duvar paneli oldukça geniş olduğundan bir düzine strafor panel ile duvarlarınızı kaplayabilmeniz mümkündür. Geniş boyutuna göre oldukça ekonomik olacak 120'lik kayrak taş strafor duvar paneli dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Taş desenli strafor paneller en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 120'lik kayrak taş strafor duvar paneli oldukça geniş bir şekilde tasarlandığından desenleri takip etmeniz ve düzenli bir şekilde yerleştirmeniz çok daha kolay olacaktır. Aynı zaman da fazla derecede kalın üretilmemesinden kaynaklı olarak duvarlarınızda basık bir görüntü ortaya çıkarmayacaktır.

Kayrak Taş Strafor Duvar Paneli Fiyatları

Taş desenli strafor panel fiyatları oldukça ekonomik fiyatlara satılmaktadır. Aynı zaman da duvarlarınızı strafor paneller ile kaplayarak boya ve badana işlerinden de kurtulabilirsiniz. kayrak taş strafor duvar paneli nefes alan yapısı ile kesinlikle evinizde rutubet gibi problemler ortaya çıkarmaz. Ayrıca neme ve suya karşı dayanıklı olduğundan balkonlarınızda da tercih edebileceğiniz kayrak taş strafor duvar paneli modelleri bulunmaktadır.

Evinize farklı bir hava katacak olan bu strafor paneller oldukça kolay monte edilmektedir. Kendiniz bile yapabileceğiniz bu işlem oldukça pratik bir işlemdir. kayrak taş strafor duvar paneli desenleri arasından tercih yapmakta zorlanıyorsanız test ürünlerimizi temin ederek duvarlarınızda nasıl durduğunu görebilirsiniz.

Kayrak Taş Strafor Duvar Paneli

Strafor duvar panelleri arasında en çok tercih edilen desenler mermer ve doğal taş desenleridir. kayrak taş strafor duvar paneli oldukça talep gören ve bir çok müşterimizin evini süsleyen bir modeldir. Geniş yapısı ve desenlerinin canlılığı ile evinize gerçek bir doğallık katabilmeniz mümkündür. Bu sayede doğal ve ferah bir ortam edinebilirsiniz. kayrak taş strafor duvar paneli 120 cm genişliğinde olduğundan gerekli ölçümleri yaparak sipariş vermeniz en sağlıklı tercih olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.