Strafor Duvar Paneli İç Cephe

Strafor Duvar Paneli İç Cephe

Strafor duvar paneli iç cephe modelleri farklı tasarım ve desenleriyle birçok çeşide sahiptir. Evlerimizden iş yerlerimize, okul, hastane gibi kamusal alanlara, sinema restaurant gibi etkinlik alanlarına kadar her yerde karşımıza çıkabilirler.

Dekorasyon amaçlı kullanılabileceği gibi izolasyon amaçlı da kullanılabilirler. Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı ile sizi yazın sıcaklardan kışın da soğuktan korurlar. Sipariş verebileceğiniz iç cephe modelleri şöyledir:

  • Tuğla desenli strafor paneller
  • Taş desenli strafor paneller
  • Ahşap desenli strafor paneller
  • Mermer desenli strafor paneller
  • Görsel baskılı strafor paneller
  • Üç boyutlu strafor paneller

Dilediğiniz modeli seçerek isterseniz tek bir duvara isterseniz de tüm duvarla uygulama yapabilirsiniz.

İç Cephe Strafor Duvar Kaplama

Evinizde salon, yatak odası, koridor, banyo, mutfak, çocuk odası gibi her ortama uyum sağlayabilecek bir malzeme olan strafor duvar paneli iç cephe insan sağlığına uygun bir üründür. Tamamen organik malzemeden üretilmiştir ve herhangi bir kimyasal barındırmaz.

Organik olduğu için kullanım sonrası bakteri oluşumu yapmaz. İç mekanlar için ısı yalıtımı yapar ve kış aylarında sıcaklığın içeride kalmasını sağlar. Yaz aylarında da ortamın serin olmasını sağlar. Çocuk odası için özel tasarım görsel baskılı modeller tercih edebilirsiniz.

Banyo ve mutfakta kullanımı tamamen güvenlidir. Su geçirmez olduğu için duş duvarlarında da kullanabilirsiniz. Yanmaz malzemeden yapıldığı için mutfakta kullanımı tehlike içermez.

İç Cephe Duvar Paneli

Evinizde bir değişiklik istiyorsunuz ama çok bütçeniz yok mu? Strafor duvar paneli tam da sizin aradığınız ürün. Ekonomik fiyatları ile aynı anda birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Üç boyutlu modelleri ile evinize farklılık katabilir ve bebek odanız için kullanabilirsiniz.

Malzemesi toz tutmaz ve kolayca temizlenebilir. Nemli bir bezle silmeniz yeterlidir. İstediğiniz zaman kolayca sökebilir ve yerini değiştirebilirsiniz. Yapısı dayanıklı olduğundan yırtılma ya da kopma gibi durumlar yaşanmaz. Renkli modeller yanında düz beyaz fayans görünümlü modeller de vardır. Banyo dekorunuzu çok uygun fiyatlara halledebilirsiniz.

Diğer tüm detaylar hakkında bilgi almak için -> https://www.dekorcum.com/

Strafor Duvar Paneli İç Cephe Strafor Duvar Paneli İç Cephe