x
Türkiye'nin En Kapsamlı Dekorasyon Markası
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Bisiklet Resim Baskılı Panel - YeniÜrün
Kelebek Resim Baskılı Panel - YeniÜrün
Sultanahmet Resim Baskılı Panel - YeniÜrün
Galata Resim Baskılı Panel - YeniÜrün
Sonbahar Resim Baskılı Panel - YeniÜrün
Mavi Ağaç Resim Baskılı Panel - YeniÜrün
Alçı Kabartma Resim Baskılı Panel - YeniÜrün
Yaldızlı Gül Resim Baskılı Panel - YeniÜrün
Beyaz Gül Resim Baskılı Panel - YeniÜrün
Şapkalı Kız Resim Baskılı Panel - YeniÜrün
Toplam 30 ürün bulunmaktadır.

Resim Baskılı Duvar Paneli

Resim baskılı strafor panelleri duvarlarınıza tablolardan çok daha güzel bir şıklık katabilir. Resim baskılı strafor duvar paneli oldukça fazla model içerdiğinden kendinize uygun olan bir model seçmeniz oldukça kolay olacaktır. Genel olarak pastel renkler içeren tablolar duvarlarınıza çok şık bir görüntü katabilir. Resim baskılı strafor duvar paneli modelleri arasından hiçbir modeli beğenmemeniz halinde kendi seçtiğiniz bir resmi panel olarak hazırlayabilmemiz mümkün.

Bu avantajı hizmet sayesinde sizde kendi istediğiniz bir resmi strafor duvar paneli olarak tercih edebilirsiniz. Resim baskılı strafor duvar paneli modelleri oldukça modern tasarımlar üzerinde durularak üretilmektedir. Evinize farklı bir hava katacak olan bu paneller oldukça kolay temizlenebilecek bir yapıda üretilmiştir. Bu sayede temizlik yaparken asla sorun yaşamayacaksınız. Size oldukça kolaylık sunacak olan bu paneller evinize de çok şık bir görüntü katacaktır.

Resim Baskılı Strafor Duvar Panelleri

Duvar panelleri evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz oldukça şık ve gösterişli tasarımlar içermektedir. Resim baskılı strafor duvar paneli modelleri evinizin farklı bölgelerine özel olarak üretildiğinden ve farklı renkler içerdiğinden istediğiniz renk uyumunu yakalamanız çok daha kolay olacaktır. Bu sayede evinizin havasını bozmayacak şık bir dokunuşu duvarlarınıza katabilirsiniz.

Banyo ve mutfak için üretilen çift renk içeren modeller de resim baskılı strafor duvar paneli modelleri arasından en çok tercih edilenler arasında gelmektedir. Fakat farklı renk tonları kullanmak ve bir renk cümbüşü oluşturmak isterseniz de resim baskılı strafor duvar paneli modelleri arasından daha parlak ve canlı renkleri içerenleri tercih edebilirsiniz.

Resim Baskılı Strafor Duvar Paneli Fiyatı

Strafor duvar paneli oldukça ekonomik fiyatları ile birçok kullanıcıyı kendine çekmektedir. Oldukça dayanıklı üretilen resim baskılı strafor duvar paneli tasarımları uzun seneler boyunca duvarlarınızda kondisyonunu kaybetmeden durabilir. Bu sayede tek bir sefer ödeyeceğiniz ücret ile uzun süreler boyunca panelleri kullanabilirsiniz. Kolaylıkla duvarlarınıza monte edilebilen resim baskılı strafor duvar paneli fazla bir iş gücü kesinlikle gerektirmez. 35-50 TL arasında değişen fiyatlara müşterilere sunulan strafor duvar panelleri oldukça ekonomiktir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.