x
Türkiye'nin En Kapsamlı Dekorasyon Markası
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 21 ürün bulunmaktadır.

Yıldız Oyma Desenli Duvar Paneli

Yıldız serisi mermer strafor duvar paneli iç cephe ve dış cepheler için uygulanabilen izolasyon özelliğine sahip olan duvar panelleridir. Uygun fiyat seçenekleri sayesinde günümüzde insanlar klasik duvar inşaatı yerine strafor duvar panellerini tercih ederler.

Farklı desen seçenekleri evinizi güzelleştirirken aynı zamanda daha kaliteli bir yaşam alanı sağlar. Strafor panellerin teknik özellikleri şu şekildedir:

  • Ham maddesi organik strafordur.
  • Kimyasal madde içermezler.
  • Esnek bir yapıya sahiptirler.
  • Üzerinde bakteri oluşumu olmaz.

Uygulaması yüzde yüz güvenli olan strafor paneller online olarak sipariş edilebilir.

Yıldız Serisi Mermer Strafor Duvar Paneli Modelleri

Her bütçeye uygun seçenekleri olan strafor paneller mutfak, banyo alanlarına da uygulanabilir. Yıldız serisi mermer strafor duvar paneli balkon, teras, bahçe uygulamaları için de uygundur.

Su geçirmez özelliği ile balkonda ya da bahçede uzun süre deforme olmayacak şekilde kullanabilirsiniz. Bina duvarını rutubetten korur ve kalitesini arttırır. Banyoda farklı desen seçenekleri ile dekorasyon yapabilirsiniz.

Her zaman temiz görünümü ile strafor paneller özel bakım gerektirmezler. Nemli bir bezle silmeniz yeterli olur.

Yıldız Serisi Mermer Strafor Duvar Paneli Fiyatları

Strafor duvar paneli fiyatları adet üzerinden fiyatlandırılır. Klasik duvar inşaatına göre birkaç kat daha ucuz olan paneller bütçe dostudur. Uygulaması kolay olduğu için evde tek başınıza uygulayabilirsiniz. Böylece usta tutma gibi bir masrafınız da olmayacaktır. Yıldız serisi mermer strafor duvar paneli özel silikon yapıştırıcı ile uygulanır.

Bazı strafor modelleri kendinden yapışkanlı olabilir. Ekstradan yapıştırıcı almanıza gerek kalmaz. Hafif ürünler oldukları için taşıması da kolaydır. Darbelere dayanıklıdırlar ve uzun seneler boyunca kullanım sağlarlar.

Yıldız Desenli Duvar Panelleri

Duvar panelleri son teknolojik gelişmiş ürünlerdir ve her ortama uygundurlar. Yalnızca evlerde değil iş yerlerinde, okul, hastane, kafe, müze, restaurant gibi farklı alanlarda da uygulanabilirler.

Yanmaz özelliği sayesinde evinizi daha güvenli hale getirirler. Ham maddesi organik olduğu için hiçbir kimyasal madde yoktur ve çocuk ve bebek odaları için de kullanımı güvenlidir. Eviniz strafor panellerle hiç olmadığı kadar şık bir hava kazanır. Yıldız serisi mermer strafor duvar paneli uygulama yapacağınız duvara tek seferde uygulanır.

Yıldız Duvar Panelleri

Strafor paneller esnek yapıya sahip ürünlerdir. Duvar köşelerine ve tavana kolayca desen bozulmadan uygulanabilirler. Klasik duvar inşaatı yaptığınızda bu esneklik olmaz.

Uygulama sırasında atık ve çöp oluşumu olmadığı için zamandan ve enerjiden tasarruf sağlarsınız. Temizliği kolaydır ve uzun yıllar boyunca yenilemeniz gerekmez. Taşınma durumlarında kolayca sökülebilir.

İş yerleri için yalıtım özelliği bir avantaj sağlar ve daha huzurlu ve sessiz bir çalışma ortamı yaratır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.